Hazrianın 20sine kadar 600 Lira

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve noiroi tarafından 10 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. noiroi

noiroi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Hazrianın sonunda tatile çıkıcam yaklaşık 2-3 ay tatile çıkmadan önce son 60-70 günümde yaklşık 40 günlük hacim 20 günlükte definisiyon antremanı yapmayı düşünüyorum şuan supplement olarak elimde twinlab likid amino var 2 kutuda l.arginin l.ornythin lycin var. Şu 70 günlük süreçte bana yetebilcek supplement kombinasyonu yapabilirmisiniz fiyat aralığıda 600-700 lira toplamda.
    Şuanki antreman şeklim
    P.tesi Perşmbe=>Göğüs-Biceps
    Salı-Cuma=>Triceps-Omuz
    Çarşamba=>Bacak-Sırt
    C.tesi-Pazar=>Her zaman olmamakla beraber atletizim idmanı ama uzun mesafeli koşular değil merdiven ve sıçrama gibi patlayıcı kuvvet idmanları.
    Şu 70 günün sonunda beni alnımın akıyla çıkarabilcek bi liste hazırlarsanız çok sevinirim :)

2. tezcatcatl

tezcatcatl Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Bitkilerin gücüne her zaman inanmışımdır.
    Whey, glutamin, carnitine marka tavsiyelerini falan farklı markaları deneyen arkadaşlara bırakıyorum.

Ek olarak kullanmanı önereceğim destekler: omega 3 ve omega 9 (balıktan olsun, omega 6 kesinlikle içermesin), ginseng, COQ10 ve glucosamin, msm, chondroitin gibi eklem destekleyiciler. Sıkı bir antreman dönemine gireceğin için eklemlerini korumak istersin.

3. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    whey pro (otimum veya üniversal)
    amino 2700 üniversal
    creatin marka fark etmez
    l arginin zaten varmış fakat süre az kısa sürede çok bişey bekleme bencee tabi ne kaar süredir spor yaptığını bilmiyorum standartbir kombinasyon verdim ondan sporda yeniysen gereksiz olur bu kombinasyon tabi başarılar

4. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    whey proteini optimum ;)

5. oliestranjeu

oliestranjeu Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    600 700 tl param olsa alcaklarım şunlar olur

Muscle Tech Nitro Tech Hardcore Pro Series 1.8 kg
    weider liquid mega forte
    MHP glutamin
    Twinlab Creatine Fuel Powder
    Ekstra olarak Universal Animal Pak alabilirdim

bunlar bile 700 tl tutmuyor zaten

6. noiroi

noiroi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 4 senedir fitness yapıyorum ama vg.gibi degil basketbola yardımcı olarak yapıyorum. Buna ragmen vucut olculerim salonda en iyi ölçüler diyebilirim 42cm kolum var(bir iki tane extrem abinin dışında :D) yani altyapı olarak baya sağlamım kaldırdıgım agırlıklarda ağır idmanlar için yeterli 80 kg(olimpik bar dahil olursa 100 kilo ile) 4x8 bench press yapabiliyorum şuanda bunları belirtmeyi unuttum kusura bakamyın bide 700 milyonun hepsini bir ayda harcamicam :D hazran 20sne kadar flan :) farkettyseniz antreman programıda agır yani haftada 5-6 idmanım olcak sanırım normalde haftada 3 idmna göre suplmentlerin ne kadar gitcegini hsaplıyosunuz

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmen nasıl ? Bir diğer önemli faktör bu. Eğer Hazirana kadar diyorsan maddi olarak düşününce optimum whey derim ama daima ilk tercihim nitro-tech tır fakat bu ürünü alırsan büyük bir maddiyat harcicaksin. Bunun dısında kütle kazanımı istiyorsan creatin kullanabilirsin bunun icinde celltech yada cellmass öneririm fakat sure zarfı bence az. Yani vucutun su toplayacak bunu kısa sürede atabilir mısın ? Yada definasyon programın nasıl olacak ? Su tutmaması icin ultimate kre-alkyre ( adını yanlış hatırlıyor olabilirim ) kullanabilirsin su tutmadığı söyleniyor ama kullananların bazıları su tuttuğunu ve bekledikleri etkiyi almadıklarını söyleyende var. Elinde amino varsa amino almana bence gerek yok tabi biterse o zaman al. Ama Bcaa ve glutamine kullanmanı öneririm. Tabi bunların yanında multivitamin Alman gerekecek damar ve kalp saglıgı icin omega3 al derim. Ki fazla bir fiyatta tutmaz. Multivitamin olarak one day kullanabilirsin. Ve en kötü ihtimal definasyon döneminde su ve yağ varsa yagi atman icin yağ yakıcı da ekleyebilirsin. Bunların yanında eklem destek urunu almani tavsiye ederim ve bol su iç bunladar supplement kullanımda

8. noiroi

noiroi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmem iyi zaten vucut yapimda iyi şuan 1.96 103 kiloyum ben creatinin 40 günde vcudumdan atamcagım kadar su tutcagını dusunmuyorum zaten hazranın sonunda ilik gibi olmamada grek yok nitro techi bnde dşünüorum ama dediğin gibi phalı şöle bişey ypablirim belki 40 günlük sürede nitrotech kllanıp defnisyonda bşka bi markya veya desteklyiciyi yoneleblirim olablirmi? omega ve eklemler için glucasamin(isminden emin degilim) alcam zaten multi vitamin yerine animal pak alsam nasıl olur acaba?

9. noiroi

noiroi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ilk etapta Optimum gold standart whey(ama american pure wheyde aklımı çalıo) + superpump250 + MHP Glutamin-SR + dymatize creatine monohydrat taş çatlasın 350-400 tutar gibi geliyo önerileriniz bekiyorum çıkarmamı eklememi veya başka marka olarak onerdiginiz urun varmı?

Sayfayı Paylaş