Haziranın 4'ünden İtibaren Salona başlıyorum yağ yakımı için.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Body.26 tarafından 30 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Merhaba arkadaşlar.Her ay düşünü kurduğum şey gerçek oldu.Her ay salona gitmek istiyordum maalesef olmadı.Ama binde bin haftaya başlıyorum.Gitme nedenim yağ yakma ile fit vücut yapma.Öncelikle planıma göre 3 ay bi gidecem eğer beğenirsem devam edecem.Fiyat 75 liraymış haftada 4 gün ayda 16 kez.
    Ben salon hakkında hiç bi şey bilmiyorum.Ne yaptıracaklar bana? göbek var yuvalarcana lakin o kadar fazla değil.Elime sığıcak derecede.Ve kalça, basendede yağ var.Aynı derecede göğüs ucunda, kolların bir bölümünde ve belde var.Sizce bu yağları eritmek için 3 ay yeterli kalırmı? çünkü aksatmıcam beslenmeye uyucam hocanın dediklerini harfiyen uygulucam.Ve gündüzleri işte olacam yani çalışacam yazın boş geçirmemek için hemde param olması için.Yani ayakta olacam hep.Akşam 8 de çıkıcam ordanda salona varacam.
    Sizce yağlı bi vucuda ilk ne yaptırırlar? yani haftanın ilk günü ne yaparım? sonra ki günler ne yaparım salonda ? bu yağları eritip birazda fit vücut yapmak için daha ne yaptırırlar? bilgisi olan varsa yazabilirmi ve 3 ayda yağlarım erirmi?

2. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle 3 ayda sıkı bir diyet ve kardiyo programıyla eritebilirsin yağlarını tamamen sana bağlı muhtemelen ilk günler kardiyo verirler sonra her bölümü için birer hareketten oluşan adaptasyon programı yazarlar hep böyle başlar genellikle

3. osiberk

osiberk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ozan
    Yer:
    İstanbul/Ataşehir
    göğüs ucunda yağ var diyorsun.demek ki jinekomasti olabilirsin bunu doktoruna bir danış derim.

4. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    İşte göbek basen yağlarım erisin tek göğüs ucu erimesse giderim doktora ameliyat olurum.Bende düşündüm jinekomastiyi lakin bi göbek erisin belki gider diye gitmedim doktora.Bi zararı olmaz demi?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:04 ----------

Adaptasyon programı derken???

5. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Adaptasyon derken şöyle programları genelde 2 güne veya 3 güne ayırırlar hareket sayıları daha fazla olur adaptasyona göre,adaptasyonda tek bir gün içerisinde bütün bölümleri çalışırsın vücudun alışması için kişiden kişiye farklılık gösterir yeni başlayan biri 1-2 hafta yapabilir altyapısı olan 3-4 gün yapıp yeni programa geçebilir.

6. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Peki 3 ay yapacam ya araya Ramazan bayramı giriyor ve oruç tutmayı düşünüyorum o nasıl olacak? ve 3 ayda göbek, bel, basen bölgemdeki yağlardan tamamen kurtulabilirmiyim?

7. xeonsteel

xeonsteel Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    boy ve kilon nedir?

Sayfayı Paylaş