Hayattan gerçekten nefret ediyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Sodalayn tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Sodalayn

Sodalayn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar erkeğim vucut tipim armut yani kilolar belde toplanıyor ve bunu eritmek anladıgım kadarıyla mümkün değil 2 senedir spora gidiyorum (body - fitness)
    ve zamanla psikolojik olarak tükenip bırakıyorum
    heryerim gelişse bile o bel orda yağlı veya orantısız olarak büyük duracak yine gayet iyi spora devam ediyordum internette bu gerçekle karşılaştım ve cidden hayattan sogudum artık ne kadar ugrassamda düz fit bir vucudum olamayacak yada üstüme ne bi gömlek ne dar birşey gidip kendimi iyi hissedemeyecegim bunları geçtim artık plaja gittigimde bile insanların tip tip bakmasından usandım artık yaşamak bile istemiyorum psikolojim resmen çöktü

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Git bi psikoloğa görün belinde yağ var diye yaşamak istemiyorum diyebiliyorsan durumun vahim. Etrafına biraz bakıp hayattan ibret alıp şükretmeyi öğrenmeni öneririm.

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Ayakkabım yok diye üzülüyordum. Yolda, karşımdan gelen ayaksız bir adam gördüm.(Mevlana)

4. Sodalayn

Sodalayn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    tabii olayı bilmeyenler basitmiş gibi konuşuyor . arkadaşım al sana bi örnek

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/...k0Fg6nVGeGedOVHGwjy1F_kAgMmrevJNhmjcNcy61GG2A

google a ''SKİNNY FAT'' yazarsan binlercesini görürsün

şu vucutla ömrünü geçir bakalım benim gibi

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    amacın beldeki kiloları atmaksa ağırlık çalışıp, ağırlığının iki katı proteini gram olarak alıp kalori miktarını düşük tutacaksın. eninde sonunda oradaki yağlar da gidecektir. vücut tipin skinny fatse sana tavsiyem şu anda beldeki yağlanmaya takmadan ağırlık*2 gram protein ve yüksek kaloriyle kas kütlesi yapman. üst tarafın geliştikçe beldeki yağlar göze batmayacaktır. 6 aylık bu şekilde bir bulktan sonra birkaç ayda fazla yağlarını atarsın.

örnek olarak attığın resimdeki gibiysen ve beldeki yağı dert ediyorsan yanlış yoldasın. önce vücut biraz kütle alacak, ondan sonra yağ yakılacak. fotoğraftaki gibi bir vücut o yağlardan kurtulsa bile iyi bir fiziğe de kavuşamaz, güce de kavuşamaz. önce kütle edinecek.

sen neyin umutsuzluğundasın onu anlamadım.

6. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İyi bir beslenmeyle ve sporla çözülmeyecek bir şey değil. Benim de vücudum seneler öncesinde o şekildeydi.(çok benzer) Şimdi ise o günkü görüntümden eser yok.

Hedefini belirleyip, ona ulaşabilmek için elinden geleni yapacaksın. Her şeyin bir çözümü vardır.

7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    sen şişmansın kardeşim.sanki kollarında damarlar fırladıda hala belinde yağ mı var?o yağ oranına sahipsen ve karın kaslarında biraz zayıfsa bel o şekilde durur.

8. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Ölümü isteyecek kadar kötü bir durum görmüyorum ben. Madem sen bana örnek gösteriyorsun bende sana bir örnek göstereyim iyi izle ;)

https://www.youtube.com/watch?v=qO0gjUSe3SU

9. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    ağırlık çalışarak eritemezsin zaten sabırla çalışacaksın yediklerine dikkat edeceksin yağ oranını düşüreceksin olay budur. kimse bel cevresindeki biriken yağlara mahkum değildir. o senin eserindir:) onu değiltirmekte senin elindedir.

Swager bunu beğendi.
  10. brhmcr

brhmcr Guest

11. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
  12. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Örnek verdiğin vücutta hiç bir sorun yok o tarz bir vücut sebebiyle hayattan nefret edebiliyorsan sana diyecek söz bulamıyorum geçen foruma konu açılmıştı eski insanlar mı daha mutlu şimdikilermi diye ben eskiler tabiki daha mutlu demiştim alın bu da size örnek günümüz genci problemini çözebilecek kapasiteye sahip olduğu halde beli omuzlarından kalın diye bunalıma girer sporunu doğru düzgün yapsaydın bunca sürede zaten sorununu çözerdin senin problemin kafada.

Sayfayı Paylaş