Hayat Hikayem ve 5 yıllık takıntım [Uzun]

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve OduncuSirin tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Oncelikle forumda dertlesme bolumunu gec farkettigim icin kendimi sucluyorum. Ben ozcan bu yil liseyi bitirdim.ve takintim sayesinde beklentilerin cok cok altinda bir ygs puani alarak lys yi calisma ihtiyaci bile duymadim..yaklasik 4 aydir salona gidiyorum . Girisim cok sacma oldu ama ben simdiden basliyim..bundan 5 yil once tarih 10 ocak iken [o siralar msn modaydi] dershaneye yeni gelen bir kiz ile sohbet kurma cabalarindaydim..aksam 9 10 civarlarindaydi hatta ..oda bi arkadasimla oturuyoruz dedi kim derken onun bi fotografini atti . Ben ona kızıl diye hitap edicem burda ..inanin yasiminda geregiyce cok etkilenmistim ..ben onun msn ini istedim oda nazlansada vermisti bi kac gun sonra ben buna cekine cekine yazmistim..iyice kaynasmistik kardesim diye hitap.ediyorduk birbirimize..o baskasini seviyodu bizden 3 yas buyuk birini fakat ben ona sevdigimi soylemeye korkuyodum..3 ay gecti ve kardesim kardesim derken asiri kiskanmaya basladik birbirimizi ve facebookta iliski yaptik..inanin mutluluktan masaustunun fisini cekip bakkaldan gofret seker alip cocuklarla yemistim..5 ay surdu iliskimiz sarildim kokladim opmedim bile..lise oldu kotu haberler geldi onla bunla yatiyo senin kiz diye ..sesimi cikarmadim cunku arkadaslarinin dediklerine gore o cok mutluydu . Onu dovcekler oldu gittim ben dayak yedim onun haberi bile olmadi. Pisman degildim aslinda.. 5 yil icinde belki 10 belki 15 kisiyi sevdi ve yatip kalkti..2 ay once o utanc verici soruyu sordugumda ise hayir ilerisi olmadi ama opustum yiyistim herkes gibi dedi..inanin insanin uzulesi mi sevinesimi geliyo ben anlamadim..sonra ise benim cocukluk arkadasim olan kardesim dedigim insanla konusmaya basladi..cocukluk arkadasim * kardesim bu kiz araniyo ben bu kizi indiricem * dedi yutkundum baya. Gozlerim hafif sag sol yapsa bile * istedigini yap * dedim ve onu 1 hafta sonra boynu mor bir sekilde gordum..sorun surdaki benimde 3 aydir bi sevgilim var ama onu unutamiyorum. Lanet olsun ki aklimdan cikmiyo.. onu nerde gorsem elim ayagim sakriyo.. olduresim geliyo dayaktan hatta..nefret mi ask mi hasret mi adini siz koyun abilerim ablalarim..biraz tavsiye verin ben boyle olmak istemiyorum..

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Bu kız sende takıntı olmuş.zaten 5 ay sürdü bitti demişsin.ondan sonra neden senin kız oluyor,onun namus bekçisimisin anlamadım.anlıyorum kıza çok değer vermişsin zor bir durum ama mantıklı düşünmen gerekiyor.hayatından çıkar onu.o kız için dayak yemene kavga etmene inanki değmez.şuanda sevgilin de varmış neden halen o kızı düşünüyorsun?yanındaki kıza da haksızlık bu.

neverbackdown., torifonta ve AnTiCoRe bunu beğendi.
  3. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Zamanında ne fedakarlık yapmışsan yapmışsın.Bunun için pişmanlık duymak saçma.Insan sevince neler neler yapıyor.Zaman biraz da kendini düşünme zamanı.Sen onun için dayak yerken, gururunu bir kenara atarken o başkalarının kollarindaymış.Sen hala onu düşünüyorum diyorsun.Biraz da kendini düşün, kendi hayatını bir düzene sok.Bencilliğe kaçmadan ama.Iyi bir vucüt, iyi bir iş, iyi bir ahlak.Bunları iste ve elde et.Sonra ne kızlar gelir kapına da dönüp bakmazsın bile.Seçilen değil seçen taraf olmak emek ister.Seni birine takıldıgın için elestirmiyorum.Ben de dahil bu forumda bircogumuzun hayatımızı etkileyecek kadar çok sevdiğimiz kızlar olmuştur. Ama olmayınca olmuyor işte kimse sen onu sevdiğin için seni sevmiyor.O yüzden biraz sert oynamak lazım hayata karşı.Bazen zaafları yenmek belki o an için çok mutluluk vermez ama ileride hayat kurtarır.Umarım yeni bir başlangıç yapabilirsin.

neverbackdown. bunu beğendi.
  4. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Önce kendi hayatını düşün dostum, hayatına kimler girer kimler çıkar ilerde sende dönüp bugünkü hallerine gülersin ama hem değerli zamanını kaybetmiş hem de kendini hırpalamış olursun.

5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    unutamadığım kızdan öncede vardın onunla herşey başlamadı o yokken gülüyordun eğleniyordun şimdi yokkende aynı şekilde hayatına devam et neticede hayatına sonradan dahil olmuş biri kavga dövüş düşünme bunlar çözüm değil daha çok gençsin başını belaya sokma bak ne güzel bir başka kızla sevgiliymişsin ona saygın olsun bırak eskiyi düşünmeyi geçmişi düşünmek insana dertten başka bir şey vermez gelecek önemlidir

PeNa, Bekci ve sthammer bunu beğendi.
  6. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Bugunde dershanede ayni sinifta sinifa girdik..arkadasima sorduguma gore soru yapmaktan cok etrafa sana bakti dedi ne kadar.dogru bilmiyorum..Sevgilim aradi canim sıkıldi diye cevap bile atamadim ..Dediginiz cok guzel seyler ama polyana olamadim bir turlu..sanirim ondan yavas yavas koparken cok aci cekicem

7. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Ondan ayrılman ve unutman gereken onlarca neden varken neden küçükte olsa bir şans tanıma gereğini kendinde hissediyorsun ? Geçmişine saplanıp orada kalamazsın ayağa kalk bir silkelen kendine gel gerçek hayata geri dön.

Balboa7 ve Bekci bunu beğendi.
  8. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Kendimi vg ye verdim bende..4 aydir duzenli sporumu yapiyorum ve imkanimda olursa nefes aldikca yapmaya calisicam..Dediginiz gibi unutmam sart..

9. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    sosyal medya cikti mertlik bozuldu,nerde o eski yürek isteyen iliskiler,önceki asklar kirlarda cayirlarda yasanirdi simdikiler msn de feysbuk da yasaniyor.
    en kisa zamanda unutarak önüne bakman dilegiyle.

Balboa7, PeNa ve OduncuSirin bunu beğendi.
  10. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Ustam sagolasinda Rahmetli Tuncel Kurtizin bir kac dizesi geldi aklima sen oyle diyince..Eskiden hali tezgahlarinda dokunurdu asklar , ince ince dilim dilim..

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PeNa ve Bekci bunu beğendi.
  11. spiderman

spiderman Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İZMİR
    gözden uzak gönülden uzak...

12. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Saglik olsun .. ne diye bilirim ki siz onun hakkettiginden fazla deger vermissiniz zamaninda elde olan sey ise sifir.

13. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    çok doğru aslında her ne kadar internet insanları bilgilendiriyor densede maalesef her getirinin bir götürüsü oldu bir kere interneti araştırma için kullanan kesim bayağı az bu forum bile bu gerçeği gözler önüne seriyor gençler interneti yetişkin siteleri olsun face twitter şimdide instagram için kullanıyor yada oyun oynuyor çoğunlukla eskiden bilen bilir mirc vardı yani boşuna araştırıyoruz bilgileniyoruz demesin kimse kız konusuna gelince eskiden daha sosyaldi herkes bir kızla ne konuşulur tanışmak için nasıl harekete geçilir bilinirdi şimdi herşey face vb yerlerden olduğundan asosyal oldu gençler hatta bu sosyal fobiye kadar vardı şimdide forumda bile okuyoruz bir kız görünce yüzü kızaran nasıl konuşmasını bilmeyen gençlerle doldu bitti mi hayır bir kere hafızada saklama denen şeyide ortadan kaldırdı bu internet artık çoğu genç bir şeyi beyninde tutmuyor nede olsa google amca var bir cep telefonu numarasını bile kafasında tutmayan var üstelik fiziki anlamdada şişman nesil yetişiyor konu dışına çıktığım için konu sahibinden özür dilerim ama konu ciddiydi

Bekci bunu beğendi.
  14. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Estafurullah bi 96 li olarak o nesile yari yari katiliyorum..facebook kullandim.bi ara fakat simdi kullanmiyorum mesela yapicak birsey yok mac yapmak yerine pes oynamayi tercih eden arkadaslarim var benim..herneyse ya

15. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    benim sana tavsiyem derslere spora yönelmen ve müzik dinlemen ama damar değil bu seni daha kötü bir duruma sokar eğlenceli müzikler dinleyip pozitife odaklan mümkün oldukça o kıza hiç bakma en kısa zaman bir üst sınıfa yükselip gözünden de ırak olmasını sağla zaten bunları yaparsan kız aklına gelmemeye başlar düşünürsen daha çok düşünürsün onu sana söyliyim kızın sana layık olmadığını ve daha iyilerine layık olduğunu düşünüyorum. Yaptığın sporda erdorfin salgılamanı sağlayarak mutlu olmana destek olacaktır.

16. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Layiklik konusu goreceli ama belki ben ona layik olamamisimdir bilinmez..pozitife odaklanmaya calisiyorum bu aralar dediginiz gibi muzik listem yabanci hitlerle dolu .)

Sayfayı Paylaş