Hayatımdan Bıktım Artık :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BenDayanamam tarafından 5 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlarlar öncelikle herkeze iyi forumlar benim sorunum biraz değişik

Arkadaşlar Ben 17 Yaşında Lise 2 Öğrencisiyim Normalde Lise 3 Olmam Gerekiyordu Hayatın
    Durumu İşte Calışmadım Sınıfta Kaldım Bi Senem Yandı Normalde Okul Okumayacaktım Ama Sonra Baktım Gerçekten
    Okumaktan Başka Şansım Olmadığını Gördüm Ve Tekrar Pes Etmedim Lise 2 Başladım Bu Sene Biraz Daha Akıllandım Calışıyorum
    Derslerime Bu Seneyi İyi Değerlendireceğim Sorunum ise Hayattan Soğudum Arkadaşlar Artık Bıktım Usandım Hayatımdan
    Doğru Düzgün Arkadaşım Yok Aslında Arkadaşlarım Cok Bayağıda Arkadaşım Var Okuldan Fln Ama Hiç Biriyle Doğru Düzgün Takılmıyoru
    2 3 Kişi Onlar Kafa Dengim Onun Haricinde Kimseyle Takılmıyorum Cok Samimi Olduğum 1 2 Arkadaşım Var Ama Onlarda Birisi Üniversiteye Başladı
    Diyeri Lise 3 Dersane Vs Vs Derken Görüşemiyoruz Artık Eskisi Gibi Eskiden Hergün Dışarı Cıkardık Gezerdik Hergün Bişeyler Yapardık
    Ama Şimdi Eskisi Gibi Görüşemiyoruz Lise 1 Dönemlerimi Cok Özledim Ozmnlar Dersanem Vardı Arkadaş Ortamım İyiydi Sonra Hepsi Bozuldu
    Şimdi İse Hayatım Bi Moroton Olmuş Meslek Lisesinde Okuyorum Biliyorsunuz Meslek Lisesinde Doğru Düzgün Kızda Yok
    Hergün Okuldan Eve Evden Okula Haftasonları Geliyor Arkadaşlar Dersaneye Gidiyorlar Bende Evimde Oturuyorum Dışarı Tekde Cıkılıp Gezilmezki
    Anlıyacağız Kafayı Yemek Üzereyim Resmen ASOSYEL Oldum Cıktım Napacağımı Şaşırdım Arkadaşlar Geçen Sene Bi Kız Arkadaşım Vardı Onlada Yapamadık 1 2 Ay
    Cıktık Sonrada Ayrıldık Zaten Bu Senede Yapmayı Düşünmüyorum Pek Enazından Okul Yaza Girenekadar Ama Artık Patladım Evdede Yapacağım Arkadaşlar

2. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Spora başlamaya ne dersin ? Veya kendini geliştirebileceğin bir alan ?

3. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    canım kardeşim, bence bu anlattıkların bu kadar kötü olmamalı. şahsen benim durumum da böyle. ben kalmadım ama yinede pek arkadaşım yok. 1 kafa dengi arkadaşım var ve 2mizde asosyaliz :) bence bunun tadını çıkar, okuldan gelince derslerine çalış 3 4 saat, geri kalan vaktinde de bilgisayar başında, body yaparak, gitar çalarak vb. şeylerle uğraşabilirsin mesela. emir olarak görme öneriyorum sadece :) zamanla alışıyorsun bu duruma, yanlızlığın tadını çıkarr :)

4. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    1. Meslek Lisesi PİŞMANLIKTIR ! Anadolu Teknikteyim gittiğim güne LANET OLSUN ! Ağzı 2 laf yapamayan monoton insanlarla dolu. 11 Saat ders işlemekten bıktım. Bu sene kalırsam kesinlikle değiştiririm liseyi. Sorumluluğa kalırsam hiç kasmadana sınıfta kalcam okul değiştirmek için. Kız yok, insanlıktan nasibini almamış 1000 lerce kişi dolu.

2. Kafa dengi bir arkadaş bulman gerekiyor kendine. Kafa dengi arkadaşın olduktan sonra, her gün takılabileceğin sorun olmayacaktır. Senin çevren onun çevresi derken arkadaş çevren dahada genişleyecektir. Çevrenin çok geniş olması bir işe yaramayacaktır. Semtte bir sürü kişi tanırım ama bir çoğunun bir yararı olmamıştır bana. Öncelikle sağlam bir dost edinmelisin kendine. Unutma 4 tane 25 kuruşta 1 Lira eder, 2 tane 50 Kuruşta.

John399 bunu beğendi.
  5. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Dışarı tekde cıkılıp gezilmezki yazmışın , genelde tek cıkarım ben dışarı tek daha güzel bence orda bir sıkıntı yok :) 2 sene sınıfta kalmıştım bende sonra açık liseden başladım 21 yaşındayım hâlâ lise okuyorum , 2-3 arkadaşın var ne güzel eğer gerçek dostlar ise başka ne isteyebilirsin ki , kuru kalabalıktan iyidir.

rockybalboa7 ve 2157 bunu beğendi.
  6. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaş konusunda tek birşey söyleyebilirim
    ''10 tane 10 kuruşda 1 tl yapar 2 tane 50 kuruşta'' umarım anlamışsındır =)

7. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Yanlis anlasilmasin, ovunmek gibi bir derdim yok, hic bir zaman olmadida. Ama 2 universite bitirdim ve yuksek lisansi tez asamasinda biraktim. Ozetle su anda egitim icin dusundugum sey su: Cok buyuk bir cogunluk icin zaman kaybi. Dersler hayattan uzak. Ogrenci disarida ne oldugunu bilmeden, bitse de gitsek diye takiliyor. Simdi ki aklim olsa bu kadar okur muydum? Heralde ilk universiteyi okumaz ve master a baslamazdim.

Bilirim o yillarda, hormonlarin, ailenin ve etrafinda etkisiyle universite hersey gibi gelir. Olmazsa dunyanin sonudur -niye bukadar okudum saniyorsunuz?- ama bence bu abartidan baska birsey degil. Yani bir 4 yillik bitirilmesi iyi olacaktir kesinlikle ama gitmeyen, gidemeyen bir cok insan var. Akli calisanlari, bir cok universite mezununu da yaninda calistiriyor.

Kiz arkadas meselesinde ise 2 tane kural . 1-ozguven, 2-ortam.
    Eger kendinize guvenip, kadinlara arkadaslariniza yaklastiginiz sekilde yaklasirsaniz ve dogru ortami bulursaniz -tango kurslarinda kadinlar neredeyse birbirleriyle dansediyor partnersizlikten- problem kalmaz. ayrica etrafinizda kizlar oldugunda, ortam kendiliginden gelir, aranilan insan olursunuz.

ineedpower bunu beğendi.
  8. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    ah o özgüven bende olsa normal arkadaş ortamındaki gibi konuşsam harem kuracam ya hyper_

9. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    benimde arkadaşım fazla yok kardeşim 2 tane sıkı dostum ve birde 2 senelik kız arkadaşım,ki hepsi şehir dışında okuyor bense burda odamda yanlız başıma sana yazıyorum :) içinde bulunduğun yaş senin için tehlikeli bir yaş demek istediğimi anladın gerçi bende 20 yaşındayım ama aştım bazı şeyleri.yanlızlık olucak gardaş,sana önerim bir şeye bağlan,bir gitara,futbola,boksa,bodybuildinge... sınavlar dışındada hedeflerin olsun. rock tarihini araştır,jimmy page,led zeppelin dinle,bir ensturman edin yada bodybuilding yap kıvancın vucuduna bak... birşeylere takıl anlıyormusun..dost arama sakın,zaten dostların var 1-2 tane de olsa.. anladınmı bişeyler yap git knight online oyna onun başında asosyal ol bari :) açtığın başlık okadar saçmaki..bende lise1 de kaldım şuan üniversitedeyim gayey mutluyum kalmak sıkıntı değil gençliğin uzuyor kötümü :) adamım son olarak : bob marley dinle :)

Sayfayı Paylaş