Hayalindeki Salonu Anlat...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wrestler tarafından 28 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    ---Aklım başıma ermeğe başladığında,severek yapacağım tek işin vücut geliştirme salonu işletmek olduğunun farkına varmıştım.Maalesef ülkemizde,yapmak istediği işi,sadece hayallerinde gerçekleştiren milyonlarca insanımız var.Ama hayal etmekte parayla değil ya...
    ---Bu başlığın,forumumuzda salon işleten hocalarımıza ve burada okuyupta,hoşuna giden fikirleri,hocalarına yaptıkları yüksek ısrarlar sonucu,çalıştıkları salonlara taşıyarak,tüm vücutculara faydalı olacağını düşünüyorum.
    ---''eğer benim salonum olsaydı....yapardım'' şeklindeki cümleler kalıbımız olabilir.
    ---Birkaç fikir benden;
    -''Benim bir salonum olsaydı;sporcularla antrenman dışında da ilgilenirdim.Diyet,devamsızlık sebepleri,ki bu sebepler usanmadan ibaretse ona şevk verici konuşmalar(genellikle yeni başlayanlar için),fırsat buldukça kısa ziyaretler vs. vs. bunlara örnekler çoğaltılabilinir...Salon içi yarışmalar;benç press-barfix-mekik vs. vs...Şehir içi/dışı kardeş salonlardan ya da forumumuzdan davet edilecek vücutçularla düzenlenen (senede 2-3 defa) şovlar...Salon sporcularıyla düzenlenen geziler...We benim en çok hoşuma giden fikrim;uygunsa salonun bir bölümüne,değilse ayrı bir yere, salon sporcularının takıldığı bir mekan.Bu mekanda sigara yok.Bu mekanda 1 litrelik bardaklarda muzlu sütler,bizlerin yediği tarzada etler,sandiviçler aklınıza ne gelirse.Oyun kartlarının ön yüzünde ünlü vücutcuların resimleri...Tv de ünlü vücutclardan izletiler,rocky filmleri :) ,en gaz şarkılar,vücut geliştirme hakkında muhabbettler,tartışmalar,geyikler...Ki bu mekanın büyüsüne dışarıdan birçok insanın kapılacağını ve burasının spora davet mekanı olacağını düşünüyorum(Kahvehane sahipleriyle, müşterilerini kapma konusunda,karşı tarafın hastanelik olduğu kavgalar yapılacağının inancındayım :) )..''
    ---Benden şimdilik bu kadar.Konuya ilgi olursa devam edeceğim elbette.
    Hayal etmenin sınırı yok...bench_O

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş