havlu ile vücut çalışma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve varokav tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Havlu ile vücut çalışma olayına bakışınız nedir bu konuda bir antreman videosu hazırlıyorum

2. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    yok gerçekten güzel hareketler var

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    bencede hevesinizi anliyorum fakat blog açmak yerine masa üstünüze kendi resimlerinizi koyun veya slayt yapıp akrabalarınıza izletin illaki internete yüklemek zorunda değilsiniz.

4. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Sen mi karar vereceksin ona?

5. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum

Konuyla alakasız mesajlar yazmayınız fikrimizi sormuş varokav .

Hiç denemedim,eğer hazırlarsan bir denerim eğer işe yararsa devam ettirebilirim.
    ancak spor aletlerinin yeri başkadır.

6. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar tepki verior formda bu tür paylaşımlara komiklik falan yapıyorum sanıyorlar ama ben gerçekten yıllarca bu sporun içinde olan bir kişiyim bir çok bilimsel araştırma yaptım ve denedim şu anda son 4 yılda biraz piskolojik sorunlar yaşadım ve kendimi bıraktım 85 kg dan 115 kg çıktım şu anda 100 kg mım. teşekkürler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:54 ----------

havlu body videosunu paylaşmayacaktım tepkiler üzerine ama bazı arkadaşlar için kısa bir süreliğine paylaşıp geri kaldıracağım umarım faydalanmak isteyen faydalanır kaçıranlara bişi diyemem...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:56 ----------

videoyu üye videoları bölümünde paylaşacağım isteyen takip edebilir saygılar

7. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    ben bilginiz olduğu konusunda şüphe duymuyorum ve foruma renk kattığınızı düşünüyorum. başka bir anlam çıkarmayın lütfen son isteyeceğim şeydir yanlış anlaşılmak.

8. JackTyler

JackTyler Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    Verilen tepkinin nedenini anlamadım açıkçası. Sevgili varokav, sadece bir soru sormuş.

Neyse, ben videonun yararlı olacağı kanaatindeyim.

9. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
  10. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bir çok profosyonelden daha güzel sunmuşsunuz videoyu güzel anlatmışsınız. ama bir salonda calısmaya baslarsanız bu genetikle çok daha iyi bir fizige sahip olursunuz video güzel akıcı basdan sona ilgimi cekmeyen bir konu oldugu halde izledim sıkılmadan. teşekkürler.

varokav bunu beğendi.
  11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili varokav ;

Sen bildiimiz İzometrik egzersiz yöntemini havlu ile yapıyorsun yani kası pozitif çalıştırmıyorsun sadece belirli bir yönde çalıştırmıyor , sadece gerilime karşı koymaya çalışıyorsun ,

Evet bu yöntem eskilerde uygulanan bir yöntemdi fakat v.g sporunda değil güç sporlarında ve steroid olmadan asla ve asla tam olarak çalışmaz sadece kişi kendini kandırır ...

İzometrik egzerslzlere bir örnek verim mesela duvarı itmeye calışmak yada duvara sabitlenmiş bir boruyu çekmeye çalışmak ...

Benim tavsiyem bunlar yerine eve bir set al daha mantıklı olur , şınav falanda çekersin en azından işe yarar , bu tarz fantazi olaylara girmeye hiç gerek yok ...

İzometrik egzersiz yerine araştırırken dianabol ve Doktor John Ziegler diye araştırmanız daha mantıklı olur bunlarla anılır çünkü ...

Saygılarımla , Danny Boy ...

ahmet_41, DEXONİA, rockybalboa7 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  12. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Gerçekten çok bilimsel, kaldırım taşıyla damar çıkartmaya çalışmak .

DEXONİA, rockybalboa7, xinplysz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Keşke havlu yerine direnç bandı,göğüs yayı,bük bük,el yayı gibi aletler kullansaydınız.

Ve ayrıca da ''havluyla vücut geliştirmek'' nasıl olur da ''bilimsel araştırmalarınıza'' uygun olabilir ki ?

Aşağıdaki konulara göz atın belki ilginizi çeker :

[​IMG] Elastik Band ile Vücut Geliştirme Hareketleri
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/elastik-band-ile-v-cut-t37672.html?t=37672&highlight=diren%E7+band%FD

[​IMG] bodylastic exercises
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...13205.html?t=13205&highlight=diren%E7+band%FD

Son düzenleme: 8 Eylül 2012
    rockybalboa7, xinplysz ve Danny Boy bunu beğendi.
  14. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Muhattap olduğun kişi neredeyse baban yaşında saygılı ol biraz. Beğenmiyorsanız cevap yazmazsınız kardeşim bu kadar basit, ha illa yazıcam derseniz eleştiri vs yapın ama herşeyin bir adabı var önce saygılı olmayı öğrenin sonra gelin ne yazıyorsanız yazın. Adam en azından uğraşmış aklındaki bir konu hakkında başlık açmış, fikrimizi sormuş sizin şu cevaplara bakın. (Sizin derken bu arkadaş dışında kimse üstüne alınmasın lütfen)

15. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    havlu ile vücut çalışmayı daha önce sadece varoş bi çevrede oturan arkadaşımdan duymuştum :) bi çocuğu övüyordu kickbokscu tamam bi göriyim dedim fotoğrafları açtı kas lifleri hafiften belli ama kanat ve biceps hariç pek bi şey yok :) arkadaş çok güçlü felan diye ısrar edince gittik yanına yanımda ufacık kaldı :) ki bende çok hacimsel alanda geniş değilimdir :) 28 cm kolu var ama kaslar ortada arkadaş o günden sonra havluyla ilgili hikayeler anlatmadı :D

havluyla çalışma gerçekten o kadar işe yarasaydı profesyoneller senede 1 ay havluyla vücudu şaşırtırlardı ama malesef hocam olmamış :) yinede elinize sağlık :)

16. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    elbette ben bu havlu ile çalışma tekniğini kullanmıyorum böyle bir şey var sadece fikir almak için paylaştım nasıl olduğunu da videoyla paylaştım genel kanı işe yaramayacağı tarafında genel daima haklıdır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:39 ----------

bu arada parke taşıyla biceps çalışmasına gelince o sadece bir denemedir. İşe yarar kullanın demiyorum... :)))))

pedro ve Prometheus676 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş