Hastalıktan Dolayı Aksayan Definasyon

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve aartun tarafından 7 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili BFTR üyeleri ve yönetim;
    Bildiğiniz üzere yaklaşık 1 ,1.5 aydır hastalığımdan dolayı spordan uzak kalmış bulunmaktayım.Bu hastalık çok zamansız geldi ve bütün planlarımı altüst etti.Tam olarak 1.5 ay önce definasyona girmiştim ve çok da güzel 5 kilo atmıştım ancak ;karaciğer ve kan testleri işin içine girince kullandığım yağ yakıcıyı(hyd. hardcore) bırakmak zorunda kaldım ve doktorunda bol kalorili ve proteinli beslenmem gerektiği yönündeki telkinlerinden sonra definasyonu terkettim geriye 3 kilo aldım,şu anda tedavim sürüyor ancak bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum çok da bulk değilim.Acaba ağustosun 15 inden sonra tekrar kütle almak için küre mi girsem? Ne tavsiye edersinz? Teşekkürler.

Kilo:102
    Boy:196

2. tosbaa

tosbaa Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İthalat-İhracat
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle geçmiş olsun.. inşallah kısa zamanda düzelirsin..
    karaciğer ve kan teslerinde olumsuzlukların sebebi hydroxycut hardcore'muymuş?

3. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    aartun definasyonda nasıl beslendiğini açıklarsan daha yardımcı olabiliriz..Definasyon demek proteinden , karbonhidrattan tamamen kesilmek değil sonuçta.Aldığın oranlara göre yorum yapalım..

Sayfayı Paylaş