Hastalık ve sonrasında yeniden doğuşa yardımmm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve timurtas tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. timurtas

timurtas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Tiroid bezi hastalağım nedeni ile herhangi bir üzüntü yada piskolojik bir durumda mide bulantısı halsizlik iştahsızlık yani kısaca bu sporu yapan birinin istemediği bütün durumlar mevcut idi ve bu sebeple 1 Yıllık antreman geçmişime 2 Aylık ara vermek mecburiyetinde kaldım.

Ektomorf vucud tipine sahipim yani işim oldukça zor. Spora büyük hırsla başladım. Boy 180 Cm ve 53,500 Kg'dım. Kol ölçümü aldıkları günü çok iyi hatırlıyorum 23,5 Cm idi:) 1 Yıl sonunda Antreman sırasında arkadaşım ölçtüğünde 35 cm idi yani %50 bir artış kazanmıştı vücudum. Diğer bölgeler de ortalama aynı değerde hacim kazanmıştı.

Şimdi ise tekrar kaldığım yerden devam etmek istiyorum ama sizlerin yardımı ile daha tecrübeli ve daha başı yukarıda bir düzeyde.

Suplementler;
    1-Optimum Whey Gold Standart
    2-Gaspari aminomax 8000
    3-OptimumCreatine Powder 300gr
    4-Best Body Bcaa Blacc Bol 350 Gr
    5-Hardline Progainer

listem bu öneriniz var ise değiştirebilirim ve hangi zamanda daha çok verim alabileceğim hakkında bilgi istiyorum.

Şu anki kilom 62 ve zamanla gelişimim hakkında bilgi vereceğim. Çünkü benim tarzında vucud tipine sahip olan ve asla kilo alamıyorum diyen insanlara yardımcı olmayı cok istiyorum uygulamalı olarak. Teşekkürler.

2. timurtas

timurtas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyaz t-shirli fotografımda 60 Kg idim
    Siyah t-shirt li Salon fotografında 65 Kg.

Ekli Dosyalar:

3. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş