Hareketlerin kombine edilmesine dair sorular

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sevketsengul tarafından 3 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Kafama takılan bir kaç soruya cevap arıyorum.Sorularımı samimiyetle cevaplayacak arkadaşlara ihtiyacım var,vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürederim.Lütfen eleştirel cevaplar yazamayın, vakit kaybetmeden sadece sorularımın cevabını almak istiyorum.Bu soruların cevaplarının çok kolay olmadığını derin antreman bilgisi gerektirdiğini biliyorum ancak benim anlayabileceğim şekilde cevap verebilecek arkadaşları arıyorum.
    Sorularım şöyle...

Hergün tek bölge çalışıyorum, cevaplarken bunu göz önünde bulundurursanız memnun olurum.

1-Salondaki hocam pullover hareketinin göğüs antremanının en sonunda olmayacağını şiddetle söylüyordu ve bana yaptırmıyordu(salonu bıraktım artık evde çalışıyorum).Taktir edersenizki farklı görüşler olabilir ama ben doğrusunu öğrenmek istiyorum.Pullover hareketi göğüs antremanın hangi safhasında olmalı ve neden?Yani olayın mantığını kavramak istiyorum.

Şimdilik ilk soruma beni tatmin edecek cevabı alabilirsem diğer sorularımı sormaya devam edeceğim.Öncelikle konu dağılmadan bu sorumu siz değerli antreman bilgisi olan arkadaşların huzuruna sunuyorum.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş