Hareketleri yavas yapmak ne kazandırır?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Helsing tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Helsing

Helsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Antrenmanda 8 tekrar 4 setli bir calısmada hareketin 1 tekrarı yaklasık olarak 8 ila 10 snye arası sürdürülecek sekilde yapılması bize ne gibi kazanc saglar.Hacim için bana önerilen calısma sekli bu sizce hacim kazandırma ihtimali varmıdır.bir kac gündür deniyorum ve calısırken inanılmaz bir gerilme ve baskı olusuyor.Bu konuda bilgisi olan kişiler yazarsa sevinirim.Olmadı 1 2 ay deneyip sonuclara bakmak zorunda kalacagım zaman kaybetmekte istemiyorum.Yardımcı olacak arkadaslara şimdiden tesekkur ederim.

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Kendin demişsin işte inanılmaz bir gerilme var diye :) bunun türkçesi ben oramdan buramdan destek almadan sadece çalıştığım yere odaklanıp orayı çalıştırıyorum demek. Yavaş yapmaya devam etmeni öneririm. Kazancını zamanla göreceğinden emin olabilirsin.

3. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Hareketi nizami yapmanı ve iyice adaleye bindirmeni sağlar zaten kimse bu sistem hacim kazandırmaz diyemez ki bunda yanlış bir şey yok normal olanı bu zaten. Tabi kalkıp 8-10 saniye tutmana gerek yok adaleye bindirebiliyorsan yeterli ben o mantık üzerinden konuşuyorum.

4. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    2:1:4 kuralını uygula.

5. Helsing

Helsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu calısma sekli 2:1:4 den tamamen farklı istersen dene ve sonuclarına bak nasıl bir baskı olusuyor;)

6. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    2:1:4 en idealidir bence ayarında bırakmak lazım öbür türlü setleri tamamlamakta zorluk çekeriz ;-)

Sayfayı Paylaş