Hareketlerden daha çok verim alma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve harekir tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    Arkadaşlar ben evde vücut geliştirmeye başlayacağım öncelikle bir diyetisyene gideceğim ve kendime 50 kg lik bir dambul seti alacağim kilom 107 ve yağ oranım fazla olduğu için kardiyoya ağırlık vereceğim hangi kardiyoyu oneririsiniz daha çok verim alabilmem için ve evde yapabileceğim vg için flexor hocamızın D.row konusunda olduğu gibi en doğru şekilde yapışını anlatan bir kaynak varsa bana onerebiklirmisiniz.
    NOT:Neden spor salonuna gitmiyorsun diyenlere hemen açıklayayım en yakın spor salonu 30km uzaklıkta olduğu için ve gittim zamanda güzel verimi alacağımı duşunmediğim için evde kendi kendime vucudumu tanıyarak en iyi şekilde sporumu yapmayı planlıyorum.

2. Ufuk GECE

Ufuk GECE Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Kendini doğaya verebilmenin imkanı var mı? Bahçeli bir eve ya da güzel koşu alanları, geniş parkları olan bir çevreye sahip misiniz?

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
  4. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    pekala kendimi doğaya atalım artık ygs sınavına kadar boşum artık koşacam ve diyetisyene gideceğim o açıdan güzel olcak hareketlerde güzel ve arkdaşlar 18 yaşına mayısta gireceğim 180 boy ve 107 kiloyum arkadaşlar dambullarla başlamamda sakınca varmı yoksa ilk 1 ay cıvarı falan kendi ağırlığımla çalışayımmı

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende evde çalisıyorum özelden mesaj atarsan yardimci olabilirim elimden geldiği kadariyla. Ama kesinlikle kum dolu plakalardan alma. Ben demir döküm kullanoyorum bunlar normal boyutta en kullanışlısi.

6. Ufuk GECE

Ufuk GECE Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Crossfit araştırmanı öneririm.

7. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    bana anlatimini yapan bir link verebilirmisin nasil yapilir neler gerekli ilk defa duydum etkilimi

8. Ufuk GECE

Ufuk GECE Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    İnternette bulabilirsin ne olduğunu. Birçok video ve makale var.

9. Berkaycopoglu

Berkaycopoglu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    eğer sigara içiyosan veya kondisyonun yok ve ham isen zaten kilolu olduğuna göre kondisyonun yoktur bu yüzden az ağırlık çok tekrar yap 50 kilo gereksiz eğer maddi durumun çok iyi değilse dietisyene gerek yok düzenli antreman yap ekmeği pilavı makarnayı mümkün oldugunca azalt ve şeker,ekmek,kola,cips,mısır,kızartma,hamur işi gibi besinleri tamamen kes hem kilo verirsin hemde paran cebinde kalır

10. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    ben daha once diyet yapmayı denedim Berkaycopoglu kardeşim ama bir turlu sonuc alamadım zaten ayda 30 tl insana koymaz zayıfladıktan sonra her ay gidip uzmanından yardım alacağım hata yapadan guzelce zayıflayacağım ve ağırlık çalışmıştım geçen senelerde kendi yaptığım dambullarla 10 kilo ile 12 tekrar yaptığımda anca yanma ve zorlanma oluyor ben şimdi az kilo ilemi çalışayım yanı sizce abez kaçmazmı bana cok hafif geliyor 5 kg falan :)

11. Berkaycopoglu

Berkaycopoglu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    8 kilo ile max tekrar yap nekadar çok kaldırırsan okadar çok sıkılaşırsın fazla ağırlık az tekrar kolunu hacimlendirir ama az ağırlık çok tekrar sıkılaştırır böyle çalış bide fırsat buldukça koş ip atla vücut ağırlığınla maximum tekrar yap çok işine yarar çok yağ yakarsın

12. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    ben ygs sinavina kadar sabahtan aksama kadar evde olcagim ve mesela sabah kosusu mutlaka yapacagim aksamda yapacagim ve agirlik antramani ile birlikte oglenleride ip alamak fazla ve gereksizmi olur acaba ne dersiniz yorumlariniz nedir bu konuda

13. Berkaycopoglu

Berkaycopoglu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    her koşudan önce 10-15 dk ip atla hem çok zevkli hemde kalflarını çok iyi sıkılaştırır

Sayfayı Paylaş