Hareket Ve Beslenme Önerileriniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve turks00 tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. turks00

turks00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    19 yaşında daha önceden body yapmamış arasıra dambıl kaldırmış biriyim boy:178 kilo 64 elimde olan aletler düzbar 60 kilo ağırlık ve 2 tane dambıl amacım hacim yapmak göğüs ve karın bölgesini belirgin hale getirmek ve en önemliside kol bölgesini geliştirmek bacak çalışmak felan istemiyorum karnımda şuanda baklavalar biraz belirgin göğüs çıkıntısı oluştu ama çok az ben geliştirmek istiyorum bana yemek ve bir çalışma programı konusunda yardımcı olurmusunuz genelde yediklerim:sabah 2-3 yumurta peynir salata felan öğlen:makarna,patates kızartması yada haşlaması veya sulu bir yemek sonra 1 tane elma akşam evde ne yapıldıysa ama haftada 2 gün tavuk eti ve 1 kezde kırmızı et yiyiorum balık olduğu mevsim haftada 1 kez kesin balık yiyorum vücutum sağlıklı fakat çok zor kilo alıyorum

25 şinav ve 25 mekik rahat çekebiliyorum bench presste 35 kiloya kadar çıktım ama çok zorlanıyorum ideal olan 30 kilo benim için dambıllarda 7.5 kilo ile çalışıyorum 1-2 ay yüzmeye gittim sizin tavsiyeleriniz nelerdir.

Sayfayı Paylaş