Hardline supplement küründeki değişiklikler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Muay Thai tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. Muay Thai

Muay Thai Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Iki uc aydir Hardline Progainer, Amino2000 ve Creapure kullaniyordum. Vucut hep ayni urunlere alisacagindan hemde diger urunleri denemek icin simdi Hardline Zone aldim. Elimde hala Amino2000 ve Creapure mevcut ama kullanmiyorum bu aralar Zone'u tek basina kullaniyorum cunku icinde amino ve creatine iceriyor az bir miktarda olsa. Sizce Zone'un yaninda ne kullanabilirim? Eski kombinasyonlara devam mi yoksa yeni birsey mi gerekiyor?

Not: Amac kilo, kas ve enerji her zamanki gibi........

2. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    HardLine'n ürünlerinden memnunmusun,iyi verim alabildinmi?Birçok yerde pek iyi olmadığı konuşuluyor.Biraz bilgi verirsen seviniriz

3. Muay Thai

Muay Thai Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline urunlerinden genel olarak memnunum, zaten creapure falanda yabanci urunlerin hardline olarak paketlenmis hali. Soyle soyleyeyim, ben bu supplement olayinda cok kili kirk yaran birisi degilim, uc asagi bes yukari hepsinin ayni isi yapacagini dusunuyorum, gerisi kisisel tercih (piyadaki bariz kotu urunleri saymazsak). Hardline Progainer kullanarak ve antrenman yaparak 4-5kilo aldim o acidan memnumun ama psikolojik midir bilemiyorum sanki gobek ve yan kisimlarda biraz yaglanma yapti gibi antrenmanlari bosladiktan ve aldigim kilonun bir kismini verdikten sonra. Birde bu supplementlar oyle birseyki zaten duzenli kullanimda 1 ay falan gidiyor cogu paket, e baktin begenmedin ikinci ay baska urune gecersin. Hatta begensen bile degistirerek kullanmakta fayda var derim cunku vucudu rutine alistirmamak lazim.

Bircok yerde ne acidan iyi olmadigi konusuluyor?

Sayfayı Paylaş