Hardline progainer için kullanım tavsiyeleri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve F50 tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    selamlar... arkadaşlar ben hardline progainer 4.5 kg liginden aldım. kullanım şekli konusunda yardımcı olurmusunuz? örnegin sabah ögle aksam antremandan sonra alsam yani nasıl yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum

2. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bide böyle yazıyor üstünde :1 porsiyon (170 gr) 500 ml süt ile karıştırılarak, öğünlerden sonra ve antremandan hemen sonra olmak üzere günde 1-2 porsiyon alınır.

yalnız ben bu 170 gr mı nasıl ölçecegim ki içinden ölçüm için birşey çıkmadı. Birde anlamadıgım öğünlerden sonra diyor ama günde 1-2 porsiyon diyor. zaten günde 3-4 öğün var 1-2 porsiyonu geçiyor. acaba 1-2 porsiyonu ögünlere bölerek mi alın demeye çalışşmışlar

Son düzenleme: 13 Şubat 2010
  3. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    2. mesaj iptal arkadaşlar taa en dibe koymuşlar ölçeği buldum.:) yalnız bide ben mesajlarımı editleyemiyor o yüzden üst üste 3 tane mesaj atmk zorunda kaldım kusura bakmayın.

bu mesajı cevaplarsanız çok sevinirim. şimdi 1 porsiyon 500 ml süt ile karışacak ama heralde bunu tek ögünde almayacagım. öğünlere bölerek içecegim anlaşılan fakat bu karışımı yaptıgım an hemen mi tüketmeliyim yoksa buzdolabında saklayarak öğün öğün mü kullanmalıyım

Son düzenleme: 13 Şubat 2010

Sayfayı Paylaş