Hardline ProGainer 5000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

66,1%
  2. orta karar

26,3%
  3. başarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 988 üye.
  1. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    arkadaşlar 1 kova bitirdim, güzel fakat içindeki aspartam (tatlandırıcı) nedeniyle fazla tatlı.

2. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    ewet çok doğru ama yapacak pek fazla bir şey yok ;)

3. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ewet ben de oyle yapcam beyler alıcam bu ay bızım hoca kullandı 2 haftada 4 yada 5 kılo aldı bu adamın bıde beslenmesı kotu bırde beyler 170gr kullanınca kabız yapıyomus galıba benım hoca oluyomus oda 2 olcek yada 3 olcek atıyodu bende oyle yapcam bakalım nasıl etkı gostercek bu arada tatdan sıkayet edenler sutu fazla koyun bıraz daha ıyı olur

4. msb

msb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü satın aldığım yerin söylediğine göre firmaya gelen şikayetler doğrultusunda çözünme problemi halledilmiş bulunmakta..

Gerçekten de geçen sefer aldığım ürüne göre çok daha kolay çözünüyor..Eskiden ince toz şeker kıvamındaydı, şu anda resmen un gibi..

Ürünle ilgili şikayetlerin dikkate alınıp değerlendirilmesi güzel birşey, bu yüzden Hardline'ı tebrik etmek istiyorum..

Benim de şikayetçi olduğum tek problem (Çözünme sorunu) halledildiğine göre tam anlamıyla alınıp kullanılası bir ürün olmuş...

Ancak bunun yanında zam gelmesi de kötü olmuş :( 1,5 ay önce 100 YTL'ye aldığım ürünü şimdi 110 YTL'ye aldım...

5. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ee msbekil kardesın adamlara sıkayet sıkayet ustune geldı onlar da sorunu cozdu ve fıyat yukseldı 10 ytl hıc bır sey bu urune bence

6. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    *hakikaten de öyle, yani hiçbir kötü tarafı kalmamış, yani Tr'de bir numara-Hardline, özellikle bu gainer :!:
    reklam gibi oldu, ama asla değil, bu sadece Tüketici sevgisi...
    *10 ytl zam çok normal, çok dengeli...
    *ayrıca, bu Hardline;
    özel sipariş ile, spor salonlarına özel genellikle, 15kg'luk tozlar, 1500 tabletlik poşet amino'lar hazırlıyormuş... :eek: :shock:
    saygılar...

7. msb

msb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İstanbul
    Bence de..

İnsanlar bu ürünü "yerli malı" diye aşağılıyorlar ancak ürün zaten türk malı değilmiş...Yurtdışından çuvallarla gelen ürünü burada ambalajlayıp satıyoruz..
    Yani Perfect, Multipower gibi kalitesi bundan yüksek olmayan ürünlerdeki gibi ambalaja para ödemiyoruz..

Ayrıca her ne kadar miktarları düşük bile olsa porsiyon başına içerdiği 1 gr-Creatin ve 1 gr-Glutamine'de cabası..

Birde ürünü fazla tatlı bulanlar için tavsiyem; Karışımı içmeden önce birkaç adet yumuşak şekerleme (Jelibom, Tofita vs) yiyin.. Sonrasında kafaya diktiğiniz içecek hafif çilek aromalı süt gibi oluyor...Aroması, şekeri çok hafif ve hoş geliyor insana..Tavsiye ederim;)

Saygılar...

8. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    kesinlikle size katılıyorum arkadaşlar, firmanın gelen şikayetleri değerlendirmesi gerçekten çok güzel. Verim aldığım bu ürün listemdeki yerini koruyor.

9. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

*progainer aşkıma geri döndüm... ve 2 porsiyon yani 10 ölçek kullanıcam, yani 4.5kg'lık boya kutusunu 15 günde bitiricem, ayda 2 boya kutusu... :D
    *sanmıyorum, o kadar yağ yapmacağını, toz bu, börek-çörek değil... kür ile çok iyi kombine olacağını hissediyorum, 2 gündür... 10 ölçek: yaklaşık 100 gr protein, 300 gr karbonhidrat, birkaç gram da creatine ve glutamine, süper yani, etkili ve ekonomik, pratik, 3 + 3 + 3 + 1 veya 3 + 2 + 2 + 3 , tarzda, gün boyu bölecem, ölçeği, günlük kür... :)
    *ölçü,hacim,kas,güç,şekil hepsi bir arada...
    saygılar... ;)

10. tazmania_can

tazmania_can Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    bende aldım bitane 4.5 kg olanından kutusu tavan boyası gibi etiketini değistir benim diyen boyacıya sat :) ramazandan sonra creatin ve likit amino ile birlikte kullanıcam ama ben 1 yada 1,5 ayda bitecek sekilde alacagım likit aminodan 2 kutu aldım cünkü

11. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar istanbulda hardline ürünlerini bizzat kendim gidip almak istiyorum.bana önerebileceğiniz bir yer varmı.hardline değil ama suplemment satılan yer olarak bana metro city ve kadıköy şükrü saraçoğlu stadının orada bir yer varmış.vereceğiniz cevaplarınızı bekliyorum

12. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    evet stadın karşısında kokoreççi var. sanırım mercan kokoreçti tam hatırlayamıyorum. Oraya gitmek için Kadıköyde sarı bostancı dolmuşu muydu neydi (emin değilim) ona bin. Kokoreççiyi görünce in. Ordan sor birine gösterirler. Eski universal'in mağazası diye sor yada hardline bayii falan diye sor. Çok oldu 3-4 yıl önce Gain Fast almaya gitmiştim. Tarfimde hata olabilir çok zaman geçti. Ama online siparişle daha ucuza alman mümkün. Bi de oraya gidersen kesin pazarlık yap. Yapıyolar çünkü.

13. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sağol

14. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Tad bakimindan nasil Progainer ?

Cilekli cikolata ve vanilyalisi var sanirim

15. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ben çileklisini kullandım, ama genelde başka şeylerle karıştırdım için tadı değişmiştir doğal olarak. Çilekli Whey'e göre daha hafif.

16. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    aşırı tatlı bir ürün.neredeyse kusuyordum.kafaya dikmekten başka çaresi yok

17. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş mikserle karıştırman gerekiyo.. yoksa dibinde kalır tabiki.bence al sen ucuz bi mikser.. ;)

18. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara

gununfirsati.com hardline nin bayiiliğini yapıyor sanırım. hardlinenutriton.com dan %10 indirimli satıyorlar. ben hep oradan bizzat kendim gidip alıyorum. eğer sirkeci ye yakın bir yerde oturuyorsan kendinde gidip alabilirsin. hem kargo ücretinden, hemde banka ücretinden tasarruf edersin. bana 15 dk. lık mesafede.

19. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu 4.5 kg lik ürün günde bir defa alırsak 26 gün dayanıyor bir yanlışım yoksa?
    BİDE vanilyalı daha gzl diye bi yorum okumuştum. yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.sizce hangisinden alıyim.çilekmi vanilyamı yoksa çikolatalımı. bu arada işi bilen birisi bu diilde başka bi ürün önerirse ona da kabul derim. ;)

20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    gaıner çeşitleri arasında benim önerim maddi durumda zorlanma yoksa gaın fast 3100 olur.şu sıralar muscle tech urunlerıde piyasada ama fiyat bıraz fazla gibi.

Sayfayı Paylaş