Hardline Progainer 4.5kg ve Nitrofull Super Mass 5kg

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve konsued tarafından 14 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. konsued

konsued Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar.1.5 seneyi askındır bu sporu yapiyorum.artık kutlemi artırmak istiyorum.bu zamana kadar gainer kullanmadım.arastırdım ve bu 2 urunun arasında fiyat olarak pek bir fark goremedim.gittigidiyorda fiyatları aynı nerdeyse.nitrofull u hic duymadım kullanan arkadasımda yok.yeni cıkan bir urun sanırım.ikisi arasında kararsız kaldım.hardline nın progainerına fiyatına gore iyi urun diyorlar fakat nitrofull super mass hakkında yorum bulamadım hic bir yerde.tecrubeli olanlarınız varsa yazabilirmi ?thums:

2. El Mariachi

El Mariachi Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar bende bu ürünü merak ediyorum fiyatı gayet uygun yanlız biraz prosiyon başına kalori oranı ve içeriğindeki vitamin desteği az, tabi bünyeden bünyeye değişir etkileri yanlız kullananların genel olarak bi fikirlerini almak isterim bende teşekkürler.

3. konsued

konsued Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline proganier 4.5kg aldım 2 hafta olacak 4kg aldım ama tabi guzel besleniyorum.Yorum olmadıgı icin guwenemedim nitrofull e.

4. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    birkac arkadasın tavsiyesi uzerine yeni aldım nitrofull supermass cikolatalı, tad olarak ictigim en iyi toz nerdeyse. adamı bayan agır cikolatalardan degil. fakat yeni basladıgım icin birsey soyleyemeyecegim. almamdaki neden ise Turk markası olması ve deneme, ona gore devam etcem yada pahalı amerikan mallarına donmek zorunda kalacagım..

5. fireboy777

fireboy777 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mg bat
    acaba nitrofull kilo aldırıcıdan memnun kaldın mı ? sonuclar nelerdir paylaşir msn

6. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    nitrofull supermass 1kg kullandım. gayet duzenli kullanmama ragmen hisbir sonuc alamadım. sakin fiyata aldanmayın arkadaslar. kilomda sabit kaldım sadece biraz definasyon oldu, o da yanında kullandigim bcaa ve amino dan kaynaklandi diye dusunuyorum.

7. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    deger ve ıcerık olarak bakarsak tabııkı hardlıne nıtrofull bızım salondada satılıo ama daha onceden hardlıne kullananlar hardlınenın gaınerının kat kat daha kalıtelı oldugunu solyluyolar bence ıkısı arasında kalınırsa ılk tercıh hardlıne olmalıdır;)

8. zanger

zanger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hardline daha kaliteli gibi analizlere göre

9. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende zaten nitrofull u onerenlerin lafına kandım. neyse artık denemis olduk :)

Sayfayı Paylaş