Hardline Nutrition Vitamin Mineral 120 kapsül

Konusu 'Vitaminler-Mineraller-Eklem Destek Ürünleri' forumundadır ve ozan119 tarafından 7 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

44,6%
  2. Orta karar

47,5%
  3. Başarısız

7,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 51 üye.
  1. tolstoy

tolstoy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    İçerik güzel gibi tabi diğer ürülerle de kıyaslama yapmak lazım. Ben şahsen Vitagil Multivitamin Kapsül kullanımından yanayım. Organik kökenli doğal preparatlarla hazırlandığı için vücut için emiliminin daha iyi olacağı kanısındayım. Tabi isteyen multivitamin multivitamindir de diyebilir:)

2. orhan66

orhan66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki bu ürünü hardline progeiner ile kullanmanın bir zararı olurmu?

3. gohardorgohome

gohardorgohome Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Polonya
    Vitamin haplarını kullanmanın riski neyse yine risk odur.
    Soruna bakarak bu işleri biraz daha araştırmanı öneriyorum forum bilgi kaynıyor yararlanmalısın. +"progeiner => progainer"

4. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünü almak istiyorum, uzamama yardımcı olur mu? 20 yaşındayım sakallarım çıktı ama tam anlamıyla değil 20lik dişlerin 2si çıktı, sizce 2-3 santım daha artma olabilir mi, uzamak için bu hapı mı başka bi şeyi mi tavsiye edersiniz? teşekkürler.

5. NukleerBaslik

NukleerBaslik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Günlük kullanımı nasıl acaba bunun ? Ürünü satın aldım günlük 2 tablet diyor ?

6. phonix

phonix Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    siyaset iş spor klasık hayat aq işte
    Yer:
    istanbul çağlayan çaya beklerim püskevitde var
    Ürünü yaz mevsiminde kullandım yani antreman yapmadığım dönemde extra bi getiri varmıdır yokmudur bilemiyorum.Öyle bir olay gözlemlemedim.Ama bu fiyata böyle bi ürün yok.İşin o yönü kafa kurcalamıyorda değil.

7. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    sürekli kullanırım, hem fiyatı uygun hemde temel vitamin giderini azçok karşılıyor.
    idrarın rengibi sapsarı yapması dışında bi anormalliği yok :)

8. goku

goku Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    B-C vitaminlerinin fazla olması sorun yaratmaz arkadaşlar,sonuçta depo edilmiyor atiliyor fazlası.

9. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    alalımmı şimdi ne diyosunuz ^^

10. danirello

danirello Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İyi günler arkadaşlar,
    ben de bu ürünü kullanmaya başlayacağım yakında, umarım iyi etkisi olur, fazla meyve sebze yiyemememden dolayı pek çok sıkıntı çekiyorum, insanlar uyuşturucu mu kullanıyorsun diyor göz altı morluğumu görünce, hardline ürünlerine çok fazla övgü yapılmıyor, umarım kullandıktan sonra buraya faydalı bilgiler yazabilirim.:)

11. atflosmn

atflosmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Gaziantep
    arkadasşlar sağ önkolumda yani bilegimle dirsegim arasında cable ile on kol calıstıgımdan beri acaip bir agrı olustu sadece önkol calıstıgımda hatta sadece cable da calıstıgımda bir hafta kadar kolumu kaldırdıgım zaman agrı yasıyorum hatta cogu hafif seyi kaldırırken bile bu ürün bana yardımcı olabilir mi hiç vitamin kullanmadım faydası olur mu acaba?

12. danirello

danirello Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yaklaşık üç haftadır kullanıyorum arkadaşlar, vitamin mineral desteği olarak başarılı, gün içinde enerjiniz normal günlere göre bir miktar daha fazla ama antrenman için enerji veren bir ürün değil. Tavsiye ederim.

13. asd13

asd13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba,

Spor yapmaya başlayalı 1 ay kadar oldu ve düzenli olarak haftada 3 gün spor yapıyorum. antremanlardan önce yarım ampül L- carnitine shot ve antremandan sonra ise protein tozu kullanmaya başladım . Vitamin olarak bu ürünü kullanmama herhangi bir problem olur mu?1.76 boyum 74 kiloyum yağ oranım %16 ve tahmin edebileceğiniz gibi göbekte yığılma var :)

14. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün siparişini verdim , bakalım ne kadar etki olur bilemiyorum sonuçta animal pak değil , multivitamin ama göreceğiz

15. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Mesajınızın üzerinden 1 ay geçmiş nerdeyse hocam,izlenimlerinizi aktarabilir misiniz?

16. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Evet geçtiğimiz ay sipariş verdim , ancak stoklarla ilgili bir problem sonucunda o siparişim iptal oldu. Malesef (Pek almak istememiştim de doğrusu) bu ürünü alamadım. Ancak bir başka vitamin hapı aldım ; size onun hakkında izlenimlerimi aktarayım en iyisi.

Olimp Vitamin - Mineral Multiple Sport
    https://www.supplementler.com/urun/olimp-vita-mineral-multiple-sport-60-kapsul-654

Üretici firması oldukça güvenilir ve yaptıkları bu ürünü genel multivitamin olarak değil de sporcu multivitamin mineral kompleksi olarak üretmişler ve piyasaya sunuyorlar.

Etkisine gelecek olursak yalnızca vitamin-mineral hapının etkisi şu kadar oldu diyemem. Birlikte scivation xtend aa ve optimum nutrition gold standart whey de kullanıyorum. Hacim açısından orta derecede memnunum. Ama etkili bir ürün diyebilirim ; ertesi gün ağrıları vs. hissetmiyorum , eklemlerimde herhangi bir ağrı hissetmiyorum. Öncesinde de çok fazla yoktu ancak artık hiç yok diyebilirim. Bir de göz altlarımda eskisi kadar morarma olmuyor bu gözle görülür fark etti. İçeriği ihtiyaç için de piyasadaki ürünler arasında da ideal , tavsiye ediyorum. Hardline'ın ürünü güzel ama bu kadar fazla (%39179817513539827 :) ) içeriğe gerek olduğunu düşünmüyorum. Vücut fazlasını atacaktır , atıyor da nitekim.

Olimp Multiple Sportta bir vitamin - mineral kompleksinden bekleyeceğiniz her şey var. Ve bunun haricinde yağ yakımını hızlandıracak (yeşil çay özü , karabiber özü vs.) var. Ürünün eski versiyonlarında saw palmetto da varmış ve iyi miktarda ama artık koymuyorlar ; DHT blokeri olarak pumpkin ekstrat var. Bu ne işe yarıyor derseniz saçların dökülmesi , testesteronun dihidro testesterona dönmemesi ve saf hali ile kalması gibi güzel etkileri var. Alırken buna da dikkat etmiştim , saç için de kullanmak istiyordum(Üst kısımlarda seyrelmeler var biraz) gerek çinko gerek biotin eksikliğim mi var diye etkisini görmek adına. Fark oldu diyemem ama henüz erken , saç için kullanılan ilaçlar 3-6 ay arasında etkili oluyor diye yazıyor o meşhur "labaratuvar testleri"nde. Göreceğiz bakalım.

Son olarak vitamin hapı almadan önce fazla miktarların zararları hakkında araştırma da yapmıştım. Alınan vitaminler fazla olduğunda problem çıkarabiliyor vücutta. Vitaminlerden ziyade mineraller. Bu üründe mineral oranları da uzun süre kullanmadıkça bir problem teşkil etmeyecek düzeyde bunu da söylemek isterim.

Bence bir sporcu için ideal ;eğer ben multivitamin-mineral alacağım diyorsan tavsiye ederim. Ancak multivitamini kullanmaya her ne kadar henüz bir ay olmuş olsa da ben vitamin-mineralin forumdaki %80 kişiye gerek olacağını düşünmüyorum. Bu kadar ağır antrenmanlar yapan ve bu kadar vitamin-minereal ihtiyacı olan sporcular sayılıdır. Biraz abartıldığını düşünüyorum kendi adıma , bu genel olarak izlenimlerim ile ilgili. Kullanmayan çok kişi tanıyorum gayet sağlıklı ve iyi bir vücuda sahip. Piyasada gerçekten abartılan ürünler , markalar var. Bence az da olsa doğru beslenildiğinde gerek duyulacak bir supplement değil. Ama tabi ki bu kişisel düşüncem , kullanıpta ekstra etkiler hissettiğini söyleyenler de var ; (Animal Pak'ı ayrı bir yerde tutmalıyız içerik açısından da).

Uzun uzun yazdım , umarım okursun :) Kendimde sağlık alanında okuyorum , bildiğim kadarıyla da bir şeyler katmaya çalıştım. Umarım yararlı olur yazdıklarım

ikaya2134 bunu beğendi.
  17. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Çok teşekkür ederim hocam üşenmeyip bu kadar yazdığınız için:)Tamamını okudum ve hardline hakkında yorum beklerken yine çok merak ettiğim bir ürün olan olimp vita-mineral ile ilgili yazdıklarınızı görünce mutlu oldum.

Ben çok ağır antrenmanlar yapmıyorum, aslında 1 2 senedir sağlık sorunları sebebiyle antrenman dahi yapamıyorum ancak son zamanlarda bir merak sardı beni multivitaminlerle ilgili ve biraz araştırmaya koyuldum.
    Sadece antrenman yapacağım günlerde kullanmayı düşünüyordum aslında ama kutu bitene kadar aralıksız kullanmak daha doğru olur dedi bazıları.O yüzden f/p ürünü arayışındayım ve hardline 120 tableti 49 liraya satıyorken aklım ister isemez oraya kayıyor.
    Olimp vita-min güzel bir içeriğe sahip ancak 30 servisinin 50 tL olması biraz pahalı geldi bana:)Hardline alırsam eğer günde 1 tablet kullanırım zaten gün içerisinde vitamin mineral kaynağı olan gıdalar tüketiyorum,benimkisi bir merak sadece,sonumuz hayrolur inşallah:)

snrgndr bunu beğendi.
  18. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Rica ederim. Kafalar aynı gibi diyebilirim :) Ben de benzer düşünceler ile almıştım. Fiyatına gelecek olursak bunun hardline a göre fazla ama hardline çok uygun olduğundan dolayı böyle. Ben de eğer ondan alsaydım her gün kahvalyı sonrası bir tane alacaktım. Varsa stoklarda söyle kullan bakalım en güzeli etkisini bizzat görmek.

19. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Bazı rahatsızlıklar sebebiyle çok ağır çalışamıyıcam ancak kısmet olursa da ileride alırsam alacağım ürün bu olur büyük ihtimalle:)

20. Stajer

Stajer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar bu urunu almayı duşunuyorum . eklemlere etkisi nedir bilgisi olan yardımcı olabılır mı ?

Sayfayı Paylaş