Hardline Nutrition Karnitin 500 mg, 100 Kapsül bu urunu tavsiye edermisiniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cefurkan tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cefurkan

cefurkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar sıkı bir diyetteyim.yedigim urun genelde salata.o yuzden l karnitin alicam.

sizce bu urun nasil yorumlarınızı bekliyorum

Hardline Nutrition Karnitin 500 mg, 100 Kapsül
    56,91TL

baska tavsiyeniz varsa yazarsaniz sevinirim

2. eskobar

eskobar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    karnitin etkili birşey ve enerji veren birşey, egerki sıkı bir antrenman-kardio programın varsa ve yoruluyosan karnitin destegiyle daha cok efor harcar ve yorulursun. sadece salata yemekte bunyenin bitap düsmesine neden olur bence daha dogru beslenme programı uygulaman gerek.
    ben l-carnitine kullanırken solgar'ın ürününü kullanıyordum. aynı sekilde o da 500mg dı fakat 30 kapsuldu ve fiyatı asagı yukarı bahsettigin 100 kapsulluk urunle aynı gibiydi..
    ortada 3 kata yakın bir fiyat farkı ver ve muhtemelen ürünlerde aynı etkiyi gosterıyordur ama ben bu tarz takviye vb. konularında pimpirikli oldugum icin solgar'da dunya capında guvenılır bir marka oldugu icin solgar kullandım, bu tercihi yapmak sana kalmıs sonucta ürünlerin muhteviyatı aynı...

tavsiyem, antrenmandan 30-35 dk once 2 tablet at. kardio agırlıklı idman yap.. kolay gelsin..

3. totemi123

totemi123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün kahvaltı etmeden alabilir miyim? zararlı olur mu? bi de direkt suyla mı içiyim iki tane. eğer forumdaki arkadaşlar hemen cevap verirse sabaha kullanıcam. eğer varsa bilgi bulamadım.:)

4. totemi123

totemi123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hadi birisi cevap versin

5. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bende bu ürünü 1-2 güne alacağım amacım alt karındaki fazla yağları eritmek bir faydası olur mu kullanan arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz..

Sayfayı Paylaş