Hardline Nutrition Cla One ~ ~ ~ L-Carnitine Destek Ürün

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve AegeanDream tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. AegeanDream

AegeanDream Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    İyi günler arkadaşlar ben Multipower L-Carnitine Liquid Forte 1800 mg 20 Ampul kullanmaya karar verdim öncelikle verebildiğim kadar kilo vericem fitness ile beraber kilo vermem yavaşladığı zaman bu ürünü kullanıcam ve forumda araştırdım bu ürünün cla ile beraber kullanılması daha çok verim sağlar diye gördüm internette cla ürünlerine ve fiyatlarına bakarken uygun bir ürüne rastladım ve sizinde değerli görüşlerinizi almak istedim.

Fiyatı oldukça uygun geldi 100 kapsül indirimle beraber 63 TL

Hardline Nutrition CLA One

İçerik

Kullanımı : Gıda takviyesi olarak, yemekle beraber 1 porsiyon (1 jel kapsül) günde 3 defa veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınır. Ürünün etkisini azalttığı için Kitosan (Chitosan) içeren ürünlerle beraber kullanmayınız(normal yiyeceklerde bulunmaz).

Sitede bazı kullanıcı yorumları:

hardline ın begendiğim sayılı urunlerinden... gayet guzel
    gokbey kurt, 07.03.2012 08:44:51

Çok güzel bir diet ürünü.Kesinlikle kilo verdiyor ve bilhassa göbek çevresinden...
    Mehmet Tevfik KALAS, 16.08.2011 20:58:21

L-Karnitin ile birlikte kullanıldığında özellikle 2 aylık bir süre sonunda etki gösteriyor.Diyet ve egzersizle birlikte kullanmak şartıyla.
    Kerimhan DAĞLI, 25.05.2010 23:10:27

arkadaşlar bu ürünü kullandım ve 85 kilodan 75 kiloya düştüm ve kaskütlemde gögüs bölgem hariç fazla bir ölçü kaybım olmadı oda tabi benim kulanım hatamdan oldugunu düşünüyorum,yeterince amino asit leri fazla kullanırsanız ggös bölgesinden benimkadar ölçü verceginizi sanmıyorum, kilo kaybımın çogu bel bölgemden oldu 2 ay gibi bir sürede inanılmaz ve ben kullandım 2 kutu bitirdim body ci rakadaşlara tavsiye edrim ama amino ve kabonhidrat takviyesiyle kol 45 ti 44 e düştü bence okadar olur ama gögüs bölgemde 3 santim gibi düşüş yaşadım buda benim hatam amino ve az mikatara karbonhidrat kulanmalıydım ben denedim sizede dogru kullanımla tavsiye edrim saygilar
    emin ünlü, 27.12.2008 21:43:55

Değerli yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Diyetine sadıksan ve sporunu aksatmıyorsan yağ yakımını hızlandıran bir kombinasyon olur CLA+Carnitine

Sayfayı Paylaş