Hardline L- Karnitin Kullanımı ve Program Tavsiyesi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve adrenalin. tarafından 4 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle ölçülerim şunlardır;
    Omuz: 116
    Göğüs: 99
    Bel: 98
    Sağ/Sol Kol: 33

Arkadaşlar öncelikle yardım edeceklere şimdiden teşekkür ediyorum ve hemen sorunuma geçiyorum bel,göbek,pop bölgelerimde ölçülerimdede gördüğünüz gibi yağlanma var. Hocaylada konuştum bu durumu dedi işte yağ yakıcı al dene 1 ay. Bende alıp deneyeyim dedim ama bu işi bilinçsizde yapmamak için size geldim. Alacağım karnitin Hardline L-Karnitin Sıvı alttada resmi var spor salonunda bu var bundan alacağım. Şimdi karnitini ben diyetsiz kullanacağım ve bunun yanında hergün kardio ya başlayacağım. Benim için nasıl bir kardio programı önerirsiniz? ve bu ürün nasıldır faydasını görür müyüm? şimdiden yorum yapacaklara teşekkür ediyorum

https://www.supplementler.com/shop/images/_karnitin-likit_big.jpg

2. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar lütfen biraz yardım edin bugün almayı düşünüyorum karnitin i.

3. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    antremana gitmeden önce 30 dakika önce al
    ama salondan alacaksan nette fiyatları karşılaştır

4. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15 lira civarı kar yapıyorlar bu seferlik oradan alıcam ki hocayla bi konuşayım tüm olanları :) dışardan aldım desem ayıp olur ama faydasını görürsem diğer aylarda kendim alıcam.

5. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler aldım bugün. Her kardio dan önce 1 ölçek alacaksın dedi hoca ama 1 ölçek ne kadar oluyor :D ayrıca kardio + diyet yapayım diyorum. Nasıl bir diyet önerirsiniz?

6. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    ürünün faydasını tabiki görürsün... düzenli bir diyet e girmen lazım yoksa olduğun yerde kalırsın.. cardio olarak normal bir cardio yeterlidir.. 30 45 dk koşu 15 20 dk bisiklet 10 15 dk twiss hareketi ve ardından yapılacak mekik hareketleri makbuldur.. ağırlık antremanlarında iste az ağırlık cok tekrar şeklinde setler yap 4x25 mesela.. ama diyet altın değerinde diyet i kesinlikle ihmal etme

Nabalkas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş