Hardline Ekonomik Poşet Creatine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mixtape tarafından 1 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. mixtape

mixtape Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    malatya
    arkadaşlar sizce bu poşet muhabbetindeki kreatin ile kutu içinde olan kreatin arasında fark varmıdır

2. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    emin olki yok çünkü kutu firma için baya bir masraf yaratıyorki onuda fiyata yansıtıyorlar
    poşet için fazla bir ek maliyete gerek olmadığı için fiyatta otamatik olarak daha düşük oluyor.
    için rahat olsun ;)

3. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    Hardline poşet ürünleri fiyatları neticesiyle çok uygun.güvenle kullanabilrsin...

4. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    bu ekonomiklik nası ben anlamıyorum acıkcası

diyorlar ki politikamız:ucuzluk ve kalite ayrıca işde türkiyede paketlendigi için biz ucuzuz.ama yurt dısından gelen mallarla

aynı fiyata veriyorlar nerdeyse

ayrıca mesela hardlinenin kendisinden degilde dısarıdan aldık mı örnek bipro 120 ytl ye degil, 90 ytl

ben gecen zone aldım 80 ytl.bu nasıl bir politika.bu kadarda kar edilmez ki bir üründen

ben hardlinenin savundugu politikayla,paralel bir yol izledigine asla inanmıyorum

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    eger ben hardline alıyorsam kerametinden degil.su fiyatlara ikame olarak bir sürü mal alırsın sırf adam ların su yazısı beni

çakiyorTÜM ÜRÜNLERİMİZDE OLDUGU GİBİ BU ÜRÜNÜMÜZDE DOMUZ VEYA KATKISI YOKTUR

zaten bide katalogu okudnuz mu.o kadar kaliteli o kadar kaliteliki ben anlamıyorum hardline kalitesiz diyenleri.katalogunu

okudugum zaman

6. mixtape

mixtape Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    malatya
    Fırat demişki yurdışından daha uygun fiyata veriyorlar GNC firmasının ürünleri Türkiyedi Gnc marketlerden daha ucuz bununla ilgili bir mail attım onlara 3 gündür cevap yazmadılar aynı ürünü türkiyede çok daha pahalıya alıyorsun aynı fiyata satsalar emin olur piyasayı alt üst ederler araştırdım gerçekten en hesaplı ürün hardline ürünleri oda kendi sitesinden daha uygun fiyata aslında bu fiyatlara bir çeki düzen vermek gerekir

7. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Poşet ürünler her zaman avantajlıdır. Sadece aldığınız yerin sağlam bir yer olduğundan emin olun. Ben de 2 adet poşet 750 gramlık whey protein almıştım. Bana toplamda 75 YTL'ye mal oldu.

Fiyat farklılığı normal. Şöyle ki;

Örneğin coca colanın üzerine bazen işte 2,5 YTL diye yazı yazar. Ancak süper marketler kar marjını az tuttuğu için 2 YTL'ye bu ürünü alabilirsiniz. Piyasada rekabet olduğu sürece her zaman bir ürünü olması gerekenden düşük fiyata almak mümkündür.

8. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu şimdi hardline'ın web sitesine göz attım da fiyat farkı gerçekten çok fazla.

Bu whey proteini denen şey bildiğimiz lor peynirinin suyu alınmış, aromatize edilmiş hali. Türkiyede bissürü peynir yapan fabrika var. Bir tanesi de nasıl "bu işe girelim biz" demiyor hayret??

Proteinin kaynağı tarımdır, otlaktır, inektir, süttür. Türkiye'nin proteini diğer tüm avrupa ülkelerinden ucuza mal etmesi gerekiyor. Ama biz hala almanyanın kıçı kırık all star, multipower gibi markalarının peşinde koşuyoruz. Bunlara tonla para veriyoruz. Keşke babam zengin olsaydı da bu işe yatırım yapsaydım. Of off...

9. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Curl, bir arkadaşımın babası orta ölçekli peynir fabrikasına ortak ona peynir altı sularını ne yapıyorsunuz diye sorduğumda, dereye kanalizasyona boşlatıyoruz demişti. :D :?

10. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    hardline kullancısı ve satıcısı olan bir sporcu olarak ilk salonuma geldiklerinde bende bu soruyu sordum? neden ucuz?
    aldığım cevabı aynen aktarıyorum:
    ---Hocam;şimdi sen gidip xxx markasından whey protein alacaksın.Adamlar diyorki 900-100gr whey protein 85-100ytl arası.Hardline da ise 750gr 50-45ytl.Farkın sebebi şu:Biz sattığımız ürünleri adet adet değil.tonaj bazıyla getiriyoruz.bu şekilde maliyet düşüyor.XXX markası getirdiği ürünleri kutulu getirdiği için kutu başına vergi veriyor.Biz ise ürünlerin HAM MADDESİNİ bakın hocam ürünün kendisini değil.Ürünün bileşiğindeki HAM MADDEYİ ton-kg bazında getiriyoruz.Burada ise gerekli ölçülerde karıştırarak ürünü satıyoruz.Ayrıca getirdiğimiz HAM MADDENİN de türkiye bayisi olmamız fiyatı aşağıya çekiyor.Diğer firmalar getirdikleri ürünlerde kutu başına vergi verirken.Hem ürüne,ürünün reklamınada extradan para veriyorlar.Burada da satmak için uğraşmalarıda gene maliyeti artırıyor.Dağıtımcı firmanın bastırdığı afiş,plasiyerinin ona maliyeti gene ürün üzerineden siz sporculara yansıyor....
    bu yüzden HARDLINE bence türkiyedeki en iyi supllement markalarından biri güvenle kullnabilirsiniz...

11. spyhunter

spyhunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18

+11111111111111111111111111

5 Başlıklara içi boş mesaj atmayın. Amaç mesaj sayısını artırmak olmasa dahi, atacağınız '' +1, Smile , teşekkürler, '' gibi mesajlar diğer üyelerimize, birşey vermek bir yana, zaman kaybettirecektir. Başlıkla ilgisiz (off-topic) olan durumlarda uygun başlık açın veya kişisel mesaj (PM) kullanın. Konu dışı forumu, dendiği gibi, geyik alanımız. Orada serbestiz ama bilgi paylaşılan başlıklarda kurala uyalım.

Lütfen kuralları okuyalım (flexor)

12. spyhunter

spyhunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    +1 demek aynı fikirdeyim demek, +1'i smile ve teşekkür ile aynı tutmak yanlış olur,
    bu da bir fikir beyan eder konu ile ilgili,
    aynı anlama gelen farklı cümleler kurmanın manası yok, başlık şişer yukarda fırat26 nın mesajını okuyan benimkini de okumakla vakit kaybedecek,
    bunlar benim de aklımdan geçiyordu ve yazacaktım, böyle durumlarda +1 yazmak makul olmalı..

13. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu senin fikrindir.kurali iyi oku +1 yasaktir.eger begenmiyorsan forum hakkinda başligina bir başlik aç ve şikayetini dile getir.konu burda kapansin bu başlik için...

14. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Nie sürümden kazanma yoluna gitmiolar??? bu adamlar bunun fiatını düşürse millette saldırcak mallara ve satışları iice artıp sürümden kar edicekler hem biz kazancaz hem onlar.bu firma yetkililerini tanıyan yokmu heralde onlar akıl edememiş bunu ;:::)

15. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bunun hesabını yapmışlardır kesin. Ama genel yargı şu şekilde sanırım:

1. Bunu satın alıcak kesim belli zaten yani biz bunu 10 yerine 5 ten de satsak müşteri miktarında artış olmaz.
    2. Fiyatların böyle yüksek olması iyi. 10 tane mal satıp 50 kuruş kazanacağıma 2 tane mal satıp bu marjla yine 50 kuruş kazanırım, iş yüküm hafifler
    3. Sürümden kazanim desem gümrükle işim artacak. Zaten bi tır malı geçirinceye kadar göbeğim çatladı fazlası ömür törpüsü

gibisinden düşüncelere sahipler.

Ama bence bigün bi sermaye sahibi gelip Türkiye'de yerli supplementler üretip (bakın ithal edip paketlemeden bahsetmiyorum), hepsinin kıçına tekmeyi basacak. O zaman yandım anam diye bağıran çok olur ama sporcular eş zamanlı olarak bunlara çomağı çekerler. inşallah o günler yakındır.

16. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Curl bu sorunun cewabını gayet ii vermişsin ama sonuç olarak sporcuyu düşünen yok tek amaç para kazanmak ama dediğin gibi bir gün öle bir firma olursa yandım anam ben no *ok yicem die düşünecekler işallah o günler yakındır...

Sayfayı Paylaş