Hardline creatin kullanimi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Berkay KILIÇ tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Berkay KILIÇ

Berkay KILIÇ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler hardline creapure 500 gr aldim sitede dezavantajlarda meyve suyuyla alinmasi gerekiyor diyor ben suyla alsam bi zarari olur mu

2. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Sorunun cevabını tam olarak bilmiyorum , ürünü kullanmadım ama nacizane bildiğim birkaç şeyi yazayım alakalı olarak.

Meyve suyu ile kullanımları vitamin hapları ile de tavsiye ederler. Şahsen lise hayatımda özellikle son sene uzun süre kullanmaya çalışmıştım. Birkaç kez meyve suyu ile değil de su ile tükettiğim olmuştu. Ve karnım da açtı bu kullanımlarda. Felaket midem bulanmıştı , kusmak isteyip kusamıyordum da. Tuvaletten uzaklaşamadığımı hatırlıyorum sonrasındaki birkaç saat.

Bunda da buna benzer bir durum olabilir. Yine bilen arkadaşlar tam olarak doğrusunu yazarsa iyi olur tabi ki

3. Berkay KILIÇ

Berkay KILIÇ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap icin tesekkurler sagolun ben bi sure protein tozuyla kombine edip kullanmayi dusunuyorum ama sonrasinda suyla almak istememin sebebi su meyve sulari basit seker ve zararli bence baska bir alternatif yok sanirim

4. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Valla son zamanda bir yasa çıktı , meyve sularına düzenleme gelecek galiba. Şekeri mekeri ayarlayacaklar diye bir şeyler okumuştum. Haklısın , sonuçta taze sıkılmış portakal suyunu ne hergün bulabiliriz ne de fiyatı uygun olur. Bu meyve suları da şekerli. Ama spor sonrasında falan tüketenler oluyor , şöyle bilindik bir markanınkini falan alıp kullanabilirsin o kadarı da göz çıkarmaz heralde :D

5. Berkay KILIÇ

Berkay KILIÇ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Sabah portakal suyuyla kullanabilirim o zaman kreatini :)

Sayfayı Paylaş