Hardline cla ve zero shot l-carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Sude önder tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sude önder

Sude önder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba bu ikiliyi kullanmayı düşünüyorum. Uzun araştırmalar sonucu ikisini seçtim. Fakat zero shotın fiyatı fszla geldi bana. Bi şişeyi iki güne bölsem yarı yarıya, aynı etkiyi alır mıyım? 174boy 72 kilo bel bölgemde sadece alt karın ve yanlarım var bacakta iç bacak dış bacak ve kollarımın aşağısı çok sarkık cve kalın. Her gün 1 saat cardio 1,5saat hafif ağırlık antrenmanı yapıyorum. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? L-carnitine gereksiz diyen de var, çok etkisini gördüm diyen de..

2. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    ikiliyi kombine yaparak kullanabilirsin sorun yok . şişeyi iki güne bölebilirsin tabi vucudun buna kısa zamanda alısaktır ve şişeyi artık tam alman gerekıcek.
    ilk olarak beslenme programını yazarsan sana daha da yardımcı olabiliriz. 1saatlık cardıo yeterlı . peşine 1.5 saatlık hafıf agırlık olarak neler yapıyorsun ? zaman dılımı cok fazla 1.5 saat maxımum yarım saat de agırlıgın surmesı lazım

3. Sude önder

Sude önder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şişeyi 2ye bölmek süreci yavaşlatacak gibi bir düşüncem var. 11 yıl yüzücüydüm o yüzden supplementlerle aram iyi bünyem ters tepki vermiyor. Önceden G.N.C 500 mg l-carnitine kullandım günde üç tablet, ve işe yaramadı. O yüzden her gün bi şişe içsem diyorum fakat böyle de 12 günde biticek. Daha uygun ve aynı etkiyi görebileceğim 20li l-carnitine ne önerirsiniz?

Beslenme:
    Kahvaltım 7.30da 2 haslanmıs yumurta biraz peynir ve domates 2 ince dilim ekmek
    12.30da okulda ne çıkarsa pilav veya makarnasız ekmeksiz onu yiyorum (ıspanak, bezelye vb)
    16.00da yogurdun icine biraz yulaf ezmesi, bazen yanında iki köfte (tost makinesinde yağsız)
    Sonra spora gidiyorum. Döndüğümde çok aç oluyorum. Evde yine pilavsız makarnasız ekmeksiz sulu yemek veya etli yemek yiyorum. Yanında yağsız tuzsuz salata
    11 gibi bi portakal veya sayısız fındık (cidden üzücü ama dayanamıyorum fındığa) veya 10 ceviz
    Bunun dışında her gün 2 lt su ve 2 bardak yeşil çay içiyorum

Antrenmanım:
    20dk yatay bisiklet
    15dk koşu bandında interval set (2dk yürüme 1 dk koşu şeklinde)
    15 dk eliptik bisiklet
    Bacak aleti var çok amaçlı, onda 40-50 kg arası iç bacak dış bacak ve arka bacak
    2x50 2kglık dambıllarla sağa sola eğilme
    2x2dk twister
    5x10 squat (aralar on saniye dinlenme)
    5x10 sumo squat
    20 üst karın için yarım mekik
    20 mekik sehpasında beklemeli mekik
    10 tane alt karın için bacakları kaldırma (bu yatay alette yapıldığından bacaklarımı kaldıramıyorum)
    2x15 ters mekik
    2kglık dambılla:
    4x20 arka kol
    2x20 iki kolu yana açma
    2x20 4kg ile enseden yukarı kaldırma

4. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    beslenmen güzel 11 gibi olan portakal ve fındıkları ordan cıkartıp süt -lor tuzsuz peynır-1 kase yogurt seceneklerden bır tanesını ekleyebılırsın

Sude önder bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş