Hardline CLA hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CoskunBey tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CoskunBey

CoskunBey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar aranızda Hardline CLA kullanan var mı ? Deneyimlerinizi merak ediyorum.Şu an bir araştırma içerisindeyim araştırma sonucuna göre bir ürün tercih edeceğim.Hardline CLA fiyat açısından bir adım önde ancak yeterli etkiyi ne kadar zamanda verir kafama takılıyor,yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada sıkı bir diyet ve haftada gün 1,5 saat kardiyo yapıyorum.Şimdiden teşekkürler.

2. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Hardline cla one kullandım 1 kutu 100 kapsül 3 ay kadar kullandım spora gittiğim günler sadece gitmediğim günler kullanmadım günde 2 kapsül olarak kullandım antremandan önceki yemekten 30 dk önce ve sonrasındaki öğünden 30 dk önce olarak.Bel ve göbek bölgesi için eğer düzenli beslenme ve kardio yaparak kullanacaksan faydasını görürsün ben kullandım memnun kaldım ama düzenli kullanım gerekli.

CoskunBey bunu beğendi.
  3. CoskunBey

CoskunBey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.evet ben de düzenli bir diyet ve cardio ile kullanmayı düşünüyorum aklımdaki soru işaretlerini gidermede yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler.

Sayfayı Paylaş