Hardline BiPro İzole Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,5%
  2. orta karar

9,6%
  3. başarisiz

2,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 90 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    onurhan doğrusu sana söylendiği halde insanları yanlış yönlendiriyorsun..! ilaç ile supplement ayrımını ya öğren yada bu başlıkta yazmayarak bu konuda polemiğe girme!

kerembas54 ve bonatschi bunu beğendi.
  2. atahan4488

atahan4488 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    şu ana kadar hiç izole whey kullanmadım fakat izole gereğinden fazla hızlı sindirlmiyormu? yane bana kalırsa konsantre yeteri kadar hızlı kana karışan bir protein izole daha kaslar tarafından emilmeden dışarı atılmazmı?...

onurhan bu aralar yediğin neredeyse her şeyin içinde katkı maddesi var.. çikulatadan tut yediğimiz yoğurda kadar hepsi katkı maddesi içerir.. eğer senin dediğine göre hareket edilirse marketten ketçap alabilmek için doktordan reçete almamız gerekir.. hem kim görmüşki bir ilacın arkasında besin değerlerinin yazıldığı?:)
    Saygılar...

3. hrn024

hrn024 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 1.95 boyunda 77 kiloyum 4 aydır body yapıyorum vücudum düzene girdi ama artık yediklerimin vücudumun yeterli proteinini karşılamadığuını düşünüyorum bana hardline zone kullanmamı söylediler sizce hardline bipro mu yoksa hardline zone mi kullanmalıyım ilk defa kullanacağım için hangisinin bana daha faydalı olacağını bilemiyorum cevaplarınızı bekliyorum
    saygılar...

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    İki ürünün de bileşimleri ve kullanım hedeflerim farklıdır.
    Bipro son derece kaliteli, izole (kana son derece hızlı karışan) ve yağ-karbo oranları son derece düşük bir üründür.
    Beslenmenizde sadece protein eksiklikleri olduğunu düşünüyorsanız tercih sebebi olabilir.

Ancak beslenmenizde kaliteli karbo alımında ve kütle-kilo kazanmakta da eksiklikler olduğunu düşünüyorsanız protein-karbo kombinasyonlarını belli oranlarda içeren ve hem protein alımı eksikliğini gidermeye hem de kilo almaya yardımcı olabilecek daha komplike ürünlere yönelebilirsiniz.

Tabi bütün bu söylediklerimi yapmak yerine, beslenme programınızı tekrar şekillendirerek eksikliklerinizi bu ürünlere yönelmeden gidermeye çalışmanız ilk önerim olacaktır.

5. Mad-Line

Mad-Line Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    3500 Çilek Bipro kullandım çok iyi sonuç verdi çok memnun kaldım kullanım şeklimlede alakalı olabilir bu durum ama diğer taraftan harika bir ürün.

Sabah-Öğle-Akşam 400ml suya veya yarım yağlı süte 2 ölçek katarak kullandım

6. bybyby

bybyby Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar 3.5 kg lık bipro ve 4.5 kg lık progainer aldım ********** den online olarak fakat kutuların altında kabartma kavi yazmıyor daha önce 1kglık progainer aldım altında kabartma kavi yazıyordu bunların altında başka bir şey yazıyor bilgisi olan varsa bilgilendirebilirmi

7. sheva1987

sheva1987 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    muthıs

bu urun mukkemmel benım arayıpta bulamadıgım kılo yapıyo dıye kesmıstım daha dogrusu ben daha kalorılı proteınler kullanmısım..bu urun böleyse eger süper bence

8. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    bipro bir süre kullandım memnun kalmadım açıkcası.çünkü topaklanıyor erimiyor.onun dışında bu zamana kadar optimum,multipower,universall kullandım onlar daha iyiydi.yani biproyu içime sinerek kullanmadım.aldığımdada maddi açıdan sıkışk olduğum için proteinsiz boş geçmemek için kullandım.çünkü ben bayiyim bipro 1400 gr ucuza geliyor ve gramaj fazla fakat.optimum 1 kg fiyat şuan 90 ytl

9. mjohn

mjohn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bipro

bende 2 gün önce aldım daha kullanmaya başlamadım.aldığım gün nautilusta gezerken acarkent coliseum un müdürüyle tanıştım bir abim vasıtasıyla.staj için yanına çagırdı beni elim ayagıma dolaştı sonra o poşetteki ne diye sordu hardline bipro dedim.ya o kullanlır mı bize gelişi 40 lira onun dedi.ses çıkarmadım.alcaksan optimum al dedi bende ona param yetmedi dedim.ama degerleri gayet iyi bununda dedim.sence nasıl diye sordugumda hardline Türkiye nin anadol u gibi bişey dedi.biraz moralim bozulmadı degil ama kullanıp görcez bakalım.:)

10. Strong834

Strong834 Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar önemli bir sorum olacak bu ürünün izole olması yeni başlayan kişiler için fazla hızlı değilmi bir kısmının yağa dönüşme riski yokmu ben sakatlıklar yüzünde daha yeni başlıyorum 180 boy 70 kilo daha önce sadece 2 ay body yaptım konsatre daha uydun değilmidir yada ikisini kombine ederek

11. oneshot

oneshot Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kutu bitirip hiç bir faydasını görmedim bipro nun , belki beslenmedeki yanlışlarımında etkisi var ama bir daha hardline kullanacağımı zannetmiyorum.

12. vinncecarterr

vinncecarterr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bıpronun üstüne tanımam ;)

13. fightingfalcon

fightingfalcon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünle beraber gain fast kullanılırsa ve düzenli çalışma neticesinde iyi kilo alınır mı?

14. samkaran85

samkaran85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    7 aylık bir aranın ardından tekrar başladım bb ye bugün bu ürünü aldım ve hardline ın creatine ile kombinasyon edeceğim etkilerini yazmaya çalışacağım ilerki günlerde ....

15. shmatka

shmatka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Bipro'nun 3.5 kg sinden almayı düşünüyorum.Bu ürün kilo aldırmıyor değilmi ?

16. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    fiyati cok pahali optimum gibi bir urunle hemen hemen ayni fiyata geliyo o varken bu fiyata kimsenin bunu kullanacagini sanmiyorum sonucta turk markasi bence biraz daha uygun fiyatli uretmeleri lazimki kendi vatandasimiz kullansin faydalansin yabanciya minnet etmesin ama bizde nerde o mantik bizde nekadar kazanirsam iyidir mantigi var malesef

17. shmatka

shmatka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    sana katılıyorum moztin.Geçen gün bu ürünün 3.4 kg sinden aldım 260 ytl.Zamanla göreceğiz faydalarını kullanalımda :)

18. mjohn

mjohn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü bitirdim çok başarılı oldugunu söyleyebilirim.çikolatalı kullandım tadı çok güzel fakat kutu sonuna dogru baymaya başladı.

19. respone

respone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar bu forumda ilk mesajım , uzun süredir takip ediyorum ve bi çok bilgiyi buradan temin ettim..

yaş: 19 .......................................................4.ay içerisinde
    boy: 1.76
    kilo: 77.........................................................Kilo: 70 +- 1
    bel:93..........................................................Bel:82
    Göğüs:103...................................................Göğüs:100
    Kol: 33.........................................................Kol:36.5

bende 1400 gram lık bipro kullanıyorum, kutuyu yarıladım diyebilirim.
    4.ayıma girişimde ilk 10 gün sabah akşam toplam 50 gr. Sonrasında ise 3porsiyona çıkarıp 75 gr. almaya başladım.

Ürünün tadı muazzam etkisi hakkında söyleyebileceklerim sınırlıdır.
    Weider Creatinle kullanıyorum.
    Yani bipro konusunda kilo aldırmadığını temin edebilirim.(ki benim vucudum yağı direk göbekte topluyor)Çilek tadı gayet güzel...
    Sporda 4. ayım creatini 30 gün proteini ise 20 gündür kullanıyorum.
    Vucudumda görebildiğim değişiklikse Yağsız kas kütlesinin çoğalması ve kasların parçalı görünmesi diyebilirim.

Son düzenleme: 23 Nisan 2009
  20. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    mjohn 1 kutu Whey protein kullanıp başarılı bi üründür diyebilmek mümkünmüdür,1 kutu whey ile gözle görülür bi değişiklik olabileceğine inanmıyorum.
    sonuçta sihirli değnek değil bu değdirince istediğimiz olsun:)
    kutuyu bitirdin çok başarılı bi ürün olduğunu düşünüyorsun ama başarısı ne? vücut ölçülerin + yöndemi gelişti yoksa var olan kas kütlenimi korudun yada antrenman performansınmı değişti paylaşırsan seviniriz.

mjohn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş