Hardline BiPro İzole Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,5%
  2. orta karar

9,6%
  3. başarisiz

2,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 90 üye.
  1. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    günün fırsatı.com - sitesinde gözüme çarptı poşette olan ürünler var 750 gr hardline protein tozlarının aynısı onların fiyatları daha ugun. kutusu olamdıgındanmı?.. bende boş kutu var 1-2 tane nasıl tavsiye edermisiniz? kutudaki ürünlerin aynısıdır değil mi?

2. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
  3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kutudaki ürünün aynısı.sadece ambalaj parası ödemediğin için fiyat bukadar düşük.evde olan boş kutulara koyarsan rahatlıkla kullanırsın.

felixmaurice bunu beğendi.
  4. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
  5. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    yanlız şunu farkettim POŞETTEKİ PROTEİN TOZLARI HAKKINDA
    öreneğin %80 whey protein HARDLİNE 1500gr bir sitede 105 YTL
    aynı sitede bu ürünün poşet versiyonu 750gr 46YTL . 2 tane alsan 92YTL. Yani kutu ortalama 13 milyon.... bu kutuların ekstra bi özelliği yok çok fonksiyonel bi amacı da yok ve 13 milyon bence yazık ya gerçekten altı üstü plastik ya

6. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    mümkünse birleştiriver o mesajları saydam, çok sevinirim.
    gerçi ben bu ürünü gelişmemin sekteye uğradığı bir dönemde kullandım ve çok memnun kaldım, tekrar ivme kazandırdı vücuduma.
    amerikan ürün tanıtımı benzetmesi ise bence hoş olmadı. bilgiyi en düzgün şekilde ve üslupta aktarmaya çalışıyorum neticede.
    ilerleyen zamanlarda başka ürünlerde de yorum yapıcam inşallah.

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    altı üstü bir plastık gozu ile bakacak olursan yanılırsın.bu kutu içerisindeki ürünler saklama koşulları goz onune alındıgında en iyi korunma şeklinin bu oldugu ortaya çıkıyor.evde boş bir kutu olmasa sadece poşetin ağzını bağlayarak yeterli miktarda hijyen veya hava sirkülasyonunu engellemiş sayılmazsın.ayrıca kutu üzerindeki ambalaj kagıdıda farklılık gösteriyor fiyat konusunda.yani bence önemli bir konu.bu yuzden elimde herzaman için 2-3 tane boş kutu bulundururum.

8. deep11

deep11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar hardline bipro 1400 gr 10 numara bir wheydir..... Sonuçları kesinlikle mükemmel... Herkese tavsiye ederim

9. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,

Yazın aldığım Hardline BiPro'yu beşinci içişimde (bu akşam) içinde koyu renkli parçacıklar gördüm. Bütün kutuyu bir kaseye boşalttım ve bu parçacıkları ayıkladım. Aralarından bi tane iri bi parça çıktı. Hepsi aynı yerden kopmuş parçacıklardı gibiydi.

Elime alıp sıkınca, toz gibi dağılıyor. İçinde elyaf gibi küçücük parçacıklar görünüyor. Kokladım, protein tozunun aroması (çilekli) nedeniyle çilek kokuyor. Bu yabancı cismin ne olduğunu çözemedim.

Babam, bunlar kurumuş çilek parçası diyor. Zira bu parçaları suyla yıkayınca kırmızı renk su çıkıyor ve elinizde dağılıyor.

Bildiğim kadarıyla bu protein tozlarına çilek parçacıkları koymak gibi bir sistem yok. Bu üçüncü kutum bugüne kadar daha önce şahit olmadım.

Ayrıca bu seferki toz, daha önceki tozlara oranla daha az yoğunlukta bir kokuya sahip ve sanki daha inceltilmiş bi toz gibi. Eskiler daha kalın parçalı, deniz kumu gibiyken bu pudra kıvamında.

Fikirlerinizi bekliyorum. Bu ürünlerin sahteleri maalesef piyasada mevcut. Uzun vadede kanserojen bir etkileşim olmasını istemem.

Not: Tozu daha önce de bir kere aldığım yerden aldım. Kutusu gayet dügzün, temiz. Son kullanma tarihi silik değil aksine çok yeni duruyor. Kutunun altında kabartmalı "KAVI" yazıyor (kavi gıda sanırım). Kapak güvenlik şeridi de vardı.

Ayrıca ilk defa gördüğüm bir şey; kapağın üstüne bir yapıştırma var "SGS İsviçre'den onaylı ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretilmektedir" yazıyor.

10. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar lütfen bişeyler yazın..

Bu protein tozunu tüketmey devam edeyim mi yoksa keseyim mi ??

11. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    sence bu site?

sencxe bu site güvenlimi
    daha oncxe yanı hıc alışverıs yaptınmı ??
    sıte hosuma gıttı kapıda odeme kolaylıgı var sanırım fıyatlarıda uygunhyper_

12. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bence hardline nın en ıyı ıkı urunu bıpro ve tkm gerısı boş denıyor
    çoğunluk

13. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    o çoğunluğa benden selam söyle fiyatına göre bütün ürünleri çok başarılı hepsini kullanmasamda yorumlardan belli oluyor

14. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    O ÇOĞUNLUĞUNDA SANA ÇOK ÇOK SELAMI VAR

BEN ELÇİYİM GENEL SOHBETLERDE GEÇEN MUHABBETLERİ SÖYLÜYORUM
    RELAX..

15. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şu meşhur açık arttırma sitesinde bu bipro'nun 3.5 kiloluğunu gördüm. Böyle bir ürünü gören, duyan, kullanan var mı ? Sanırsam bu ürünü kullanmak daha ucuza gelecektir.

16. cem_caliskan81

cem_caliskan81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    219 yt ye ben aldım harıka bısey 3.5 kılo.. tavsıye ederım ama aromalı al ben sadesını arkadasım aramolaı aldı gercekten aromalı lezetlı.tavsıye ederım

17. atahan4488

atahan4488 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu konu hakkında bir sorum olacaktı... bb ye başlayalı yaklaşık 5-6 ay oldu az çok bir gelişim elde edebildim fakat öğrenci olduğum için beslenmeme pek dikkat edemiyorum.. günde yeteri kadar karbonhidrat tüketiyprum fakat protein için aynısını söyleyemem.. sorum şu olacak: hardline in bipro isimli ürününümü almamı tavsiye edersiniz yoksa whey %78 lik protein oranlı whey proteinimi? ilk kez bir supplement kullanacağımı göz önünde bulundurarak bir tavsiyede bulunursanız çok sevinirim. forumda soruma cvp olabilecek birşey için çok aradım fakat bulamadım, eğer bi topicte bu konuya değinildi ise şimdiden çok özür dilerim.

18. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    boy kilo nedir..?
    eğer zayıfsanız ve karb. takviyesi için bipro uygun değil..
    karb. oranı daha yüksek ürünler tercih edilebilir..

19. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tecrübeli kişiler cevap verirse sevinirim definasyon yapiyorum ondan dolayi az karbonhidratli bol bcaa ve glutamin takviyelii protein kulllaniyorum şu anda ids marka kullaniyorum ama aklima hardline biproda girdi 3.5 kiloluk olanlari(fiyat açisindan) sizce ids ile devam edimmi?yoksa hardline bipromu alim?

20. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    100gr.ındaki karb. miktarlarını ve gerekirse kolestrol oranlarını oranlayın..en az olanı tercih edin..

Sayfayı Paylaş