hardline aol hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve theturx tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. theturx

theturx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhablar,

hardline aol almayı düşünüyorum, yorumları vs. okudum araştırdım kalite ve fiyat açısından uygun geldi, sizin görüşleriniz nelerdir ?

ayrıca sitesinde "Aç karnına, 1 porsiyon (3 kapsül) bir bardak (200 ml) su ile antrenmandan 30 dakika önce ve 1 porsiyon (3 kapsül) akşam yatmadan önce olmak üzere günde 6 kapsül veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınır."

yazıyor içeriği ise bu şekilde http://******/hardline/images/urunler/supp_aol.jpg

bir gün için biraz fazla değil mi?

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    bu ürünü alacağına üstüne 10 tl daha koyup 99tablet ultimate aol al daha iyi içerik bakımından daha zengin

3. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    yanlış hatırlamıyorsam forumdan öğrendiğim kadarıyla bu ürün yerine universal gh max ın

çok daha iyi bir seçim olacağı.

4. Amarth41

Amarth41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende yeni Hardline Aol kullanmaya başladım. Talimatı aç karnına 3 kapsül ve yatmadan önce 3 kapsül günde toplam 6 kapsül diyor. Sizin fikrinizi de almak istedim. Açıkçası yatmadan önce 3 kapsül beni korkuttu fazla değil mi ya da bir yan etkisi var mıdır. Yatmadan kaç dakika önce alınır. Kullananlar varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler..

5. animall

animall Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu kullanıp sporu bırakınca çabuk sarkma oluomuş diolar doğrumu??

6. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bunun için topic açmıştım ama bunuda gördüm burda da yazıyım.
    arkadaşlar ben akşam yatmadan önce biraz whey ile biraber 300 ml sütü karıştırıp içiyorum. yatmadan önce de aol alıcam. acaba süt ve whey ile beraber içmemde bu hapların etkisinin gitmesi gibi birşey söz konusu olabilr mi yoksa sütün içindeki emzimlerle daha mı iyi iş görür?

7. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    AOL denen arkadaşın cinsel aktiviteye de faydası var. Hem de azınsanmayacak ölçüde. Ultimate tavsiyedir.

8. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Hardline alanların hatası servis başına kapsül sayısına bakıp oo bana bu çokuzun süre gider diyip hesaplarını ücret/gün olarak hesaplamaları. Aol denilen tablette 3 kapsülde 1.5 gram aol var. En az 5-10 gram alınmalı bu ürün. Yani 9-18 tablet ediyor. Diğer ürünlere de bakın gramaj olarak hesaplayıp karşılaştırın.

Ben 1 haftadır yatmadan önce 9 kapsül spordan önce 9 kapsül olarak kullanıyorum. Kapsül yuttuğunuza değmiyor. Onun yerine 3 gramlık tablet olan bir firmanın ürününü alıp 2 ant öncesi 2 akşam atmanız daha mantıklı.

9. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    beyler 34 tl bu ürün için biraz az değil mi , birde arginine miktarı 600 mg yazıyor, arginine günde 2 bin 3 bin mg alınırsa işe yarar diye biliyordum, GNC nin arginine ini antreman öncesi 2 tablet ve antreman sonrası 2 tablet olarak kullanıyordum acaba yanılıyor muyum

10. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    3 kapsülde 1650 mg aol var. Bu değer az gibi. Kapsülü 6'ya çıkarsak bi sorun olur mu? 6+6 günde 12 kapsül?

Sayfayı Paylaş