HARDLINE AminoAcid,L-Glutamine,BiPro Whey Protein (Tavsiye)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve JKellyps tarafından 30 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. JKellyps

JKellyps Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Müzisyen

2 haftadır aşağıda yazdığım şekilde amino acid ve L-Glutamine kullanıyorum;

Hardline Amino acid 3000 = Sabah kalkınca 2, spordan yarım saat önce 3, spordan hemen sonra 3 tablet
    Hardline L-Glutamine = Spordan sonra 3, yatmadan önce 3 tablet

Şimdi suplamentlerime Hardline BiPro Whey Proteini ekledim. Kullanan üstadlardan, bilgisi olanlardan bir kullanım şekli rica ediyorum bu üçüyle ilgili.. Nasıl kullanılmalı? Antrenman programım ve vücut gelişim safhalarım "kendi vücut resimlerim" bölümünde "JKellyps BB Serüveni" adlı başlığın altındadır. Tavsiyelerinizde bunların etkili olacağını düşünüyorum.

Ek olarak, antrenmandan hemen sonra amino acid ve glutamin'i arka arkaya almamda bir sakınca varmıdır? Hardline BiPro'da "1 porsiyon =25gr" diyor.. Bu 25 gram ölçüsünü nasıl tutturabilirim? kaç tatlı kaşığı veya çorba kaşığı olarak..
    Şimdiden herkese teşekkürler..

2. JKellyps

JKellyps Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Müzisyen
    Bu arada protein tozunu şöyle bir kaşıkla karıştırınca içinden bir plastik ölçek çıktı :D Peki bu ölçek tam olarak 1 porsiyona mı tekabül ediyor :?

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Yerinde olsaydım; BiPro'yu antrenmandan sonra şekerli bir karışımla ve yatmadan evvel sütle 1er porsiyon olarak tüketirdim. Amino'yu antrenmandan önce 15-20 gr. amino alcak şekilde tüketirdim. Glutamine'i ise antrenman sonrası ve yatmadan evvel 5er gr. (1,5ar çay kaşığı) alırdım. Arka arkaya kullanmak sakıncalı mı demişsin, bu ürünleri istediğin gibi kombine et, en fazla cüzdanına zararı olur fazla kullanırsan :). Ayrıca o ölçek 1 porsiyon evet.

Sayfayı Paylaş