Hardline Amino 9000 Tavsiyeler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve adrenalin. tarafından 27 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selam. İnternette araştırdığım bir aminoasit ancak neredeyse hiç bilgi yok. Olan bilgiler genelde içinde şu kadar mg. şundan var bundan var tarzında ancak bizim için önemli olan kullanıcı tavsiyeleri. Yani daha önceden kullanmış olup nasıl olduğunu bilenler bize tavsiye ederlermi? Neden bu ürünü soruyorum çünkü fiyat/performans açısından ekonomik bir ürün. 120-140 lira arasına 650 tablet olan versiyonunu alabiliyoruz. Mesela banada body salonumdaki hocam tavsiye etti bayram sonunada almayı düşünüyorum. Elimde daha önceden aldığım L-Karnitin var oda hardline bunu aminoasit le kombine bir şekilde kullanıp daha iyi sonuç alma düşüncesi içerisindeyim. Hemen size vücud ölçülerimide verip sizin tavsiyelerinizi dinlemeye başlıyacam özellikle body hocalarımdan tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürler.

Boy: 1.75
    Kilo: 71
    Sağ/Sol Kol: 33
    Omuz: 110
    Göğüs:95
    Bel: 87

Kendi hakkımda yorum yapmam gerekirse biraz yağlı bir vücudum var. Göğüsün üst bölümlerini toparladım ama daha önceki programımda alt göğüs olmadığı için alt göğüs te yap var. Yeni programımdada alt göğüs dumbell pres ve alt göğüs dumbell açış var. Alt göğüsüde bu programla toparlayacam inşallah ama bunun yanında aminoasit te alsam mı almasammı burda konuşup alıp almayacağıma karar vereceğim :)

2. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hiç mi kullanan yok bu ürünü :) yardım edelim birbirimize ?

3. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bu amino pek kas yapmaz ama ya

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:52 ----------

bence yani

adrenalin. bunu beğendi.
  5. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    niçin ? yani neye dayanarak söyledin bunu ? :)

6. turkdestex1

turkdestex1 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    adrenalin. bunu beğendi.
  7. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    amino miktarı az o yüzden:D

adrenalin. bunu beğendi.
  8. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onu porsiyon olarak dengeliyorsun zaten :D spordan önce 5 yada 6 sonrada aynı şekilde olarak :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:05 ----------

okudum ancak benim daha çok öğrenmek istediğim ürünün nasıl olduğu kardeşim :) sağol okudum güzel yazı yazmışsın ellerine sağlık.

Sayfayı Paylaş