Hardline Amino 9000 & Hardline Nutrition Carnifit Kullanmamın sakıncası varmıdır ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve UfukArda tarafından 6 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık 8 aydır body sporunu yapıyorum.Vücudumdaki kas kütlelerinin kalınlığı yerinde fakat hatlar pek belli olmuyor.Ve de göbeğimde az, yan kalçalarımda yağ kütleleri var ne kadar egzersiz yapsamda cok az eridi.Başlıktaki ürünleri almayı düşünüyorum faydalı olurmu hatların belli olmasına ve yağlarımın erimesinde ? Tabiki egzersizleri aksatmıycam bu maddeleri alırken. Daha önce hiç kullanmadım tecrube sahibi kişilere danışayım dedim.Cevaplarınızı bekliyorum.Teşekkürler.
    Almayı düşündüğüm ürünler : Hardline Amino 9000 & Hardline Nutrition Carnifit (Salonda bir kaç kişi önerdi ve forumda araştırdım.Cebime de uygun geldi fiyatları:D)

Son düzenleme: 6 Haziran 2011
  2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    beslenme düzeninde bir sıkıntı yoksa evet alabilirsin ama günlük protein ihtiyacını karşılayabilmek doğal olarak biraz zor.bu yüzden protein alsan daha iyi olabilir ama tabi cebine uymayabilir :)

3. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Elimden gelciğince düzenli olarak proteinli ürünler yemeye calısıyorum ve yağsız ürünler...Çok fazla şişmek istemiyorum su anki ölçülerim hoşuma gidiyor.Fakat yağ var biraz vücudumda egzersiz ve yağ yakıcı ile onlar erise hatlar biraz daha belirgileşse amino asit ile yeter benim için :) Teşekkürler yorum içinde :)

Sayfayı Paylaş