Hardline Amino 9000 almalımıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CoopUq tarafından 1 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CoopUq

CoopUq Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar... ben 16 yaşındayım 1buçuk aydır bu sporu yapıyorum internette araştırma yaparken dikkatimi çekti protein tozu ve amino asit.
    ben bunlardan birini kullanmak istiyorum ama zarar olurmu nasıl kullanmalıyım. ne işe yarar bu amino asit yani içinde protein varmış kas yıkılmasını engelliyomuş ve kana hızlı karışıyomuş bildiğim kadarıyla..
    yeni başladığım için erken mi acaba birazdaha ilerledikten sonramı kullanmalıyım bu tür şeyler..

2. mertoge

mertoge Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mert
    Yer:
    Samsun
    daha kalitelı mallar var araştırmalısın kardeşım

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Daha 1.5 aydır bu sporu yapıyorsun kullanman gereksiz olacaktır. Zaten yediklerin vücudunun ihtiyacı olanları karşılayacaktır. Hele ki daha 16 yaşındasın. Bu sporda biraz daha ilerledikce yani bir kaç ay sonra kullanabilirsin. Bir diğer noktada 16 yaşındasın gelişim çağındasın doğal beslenerek de bu sporu yapabilirsin.

4. CoopUq

CoopUq Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Doğal beslenmeye çalışıyorum ama okulum tüm gün olduğu için protein ihtiyacımı karşılayamıyorum sadace 2 öğün evde yiğebiliyorum okulda hep patates kızartması gibi şeyler satıldığından.. böyle bir ürünün yararlı olabilecegini düşündüm.
    @mertoge
    anladığım kadarıyla pek kaliteli bir üründe değil.
    araştıracağım.
    Çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş