Hardline Amino 2000

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Only Rocky tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    Merhaba arkadaşlar ben hardlinenin 2000'lik aminosunu aldim 300 tablet olandan bide creapure adlı creatinini aldm 200 gramindan kafamda acaba sahtemi diye bir süphe var söyle aciklayim ben bunları adı fazla duyulmamıs bı sıteden satın aldım simdilik 100 tane amino kullandim 3 haftadır 5 ant öncesi 5 sonrası haplar resimdeki gibi beyaz degil sarıya yakın ten rengi birde cok kötü bi kokusu var afedersiniz bazen idrarımı yaptıgımda wcde su dökmedigim zmn ertesi gün aynı bu koku gibi oluo sizde acaba aynı şeyden muzdaripmisiniz yoksa benim ürünlerimmi sahte creapurede sanki süttozuna benziyo suda karıstırınca rakının rengini alıo .

Sahte olmadıgını varsayarak size bir sorudaha yöneltmek istiyorum hapları ac karnına icin uyarısı var ben her 3 saatte bir öğün tekrarladıgım icin en son yemeğimi antremandan 1.5 -2 saat önce yiyorum ve ant yarım saat önce haplarımı yutuyorum bol suyla birde antremandan sonra 30 dakika icinde yutuyorum acaba kullanma seklim dogrumu dogru deilse önerilerinizi yazarmısınız teşekkürler.

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Only Rocky ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş