Hardal konusu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve muratcan.biceps tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba arkadaşlar dün buzdolabında tat firmasının hardalını gördüm içindekilere baktım; hardal tohumu,tuz,sirke ve baharat yazıyor.acaba hardal çok kalorili bir şey midir biraz diyet konusunda manyak ( :) ) oldugumdan bilemedim.tüketenimiz var mıdır ? öğünüme 1 tatlı kaşığı hardal koysam beni nasıl etkiler acaba (not:fazla yağlanmadan büyüme hedefindeyim ) saygılar

2. brhmcr

brhmcr Guest

Icinde seker olmamasi super :) Valla yenir gayette guzel olur.

Hardallarda ortalama 100 gram da 450 kalori var. Bunun 25 grami protein 29 grami yag 35 grami karbo

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    sevgili brhmcr ona internetten besin değerlerinden bende baktım fakat benim elimdekinde içindekilerde yağ yazmıyor.söylediğim gibi sirke,tuz,hardal tohumu ve baharat yazıyor.sen ne dersin acaba içinde yağ var mıdır ? yazmaları gerekmez mi ?

edit:öğlen tavayı bir parça tere yağıyla yağladıktan sonra 1.5 tatlı kaşıgı hardal gezdirdim.üstüne 300 gr tavuk göğsümü koydum tavuk suyunu salınca hardal homojen olarak dagıldı ve lezzeti gerçekten çok iyi oldu zevkle yenir :) umarım zararı olmaz :/

4. brhmcr

brhmcr Guest

Muratcan bence gayet guzel olur, sikinti yaratmaz hele ki bulktasin bunlar temiz bulkin tatli kacamaklari :) ama internet sitelerindede yag yazmiyor ilginc olani besin degerleri vermemisler :/

5. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    hardal aslında tabi ki saf hardal sözkonusu ise faydalı bi şey...

ancak, tuz vb işi bayağı bozmakta...

bi de tabi konulan diğer şeyler?!...8

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    içerisindekiler:tuz,sirke,baharat,hardal tohumu başka bir şey yok.vallahi ben tadını beğendim tavsiye ederim yağlanma yapacagını sanmıyorum zaten 1.5 tatlı kaşıgı yapıyorum tavuk suyunu salınca yayılıyor her yere. yetiyor.çok tuzlu yemediğim için sorun olacagını sanmıyorum.ki biz vücutcuyuz bir miktar da sodyum almamız gerek(evet normal gıdalarda da var biliyorum fakat dışardan da biraz alınabilir)

7. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    başlık güzel olmuş, soslar abartılmadığı sürece hayatın rengidir bence. bitki gibi fotosentezle yaşamak yaşamak değil yaşayamadıktan sonrada vücut güzel olsa ne olmasa ne. ufak tefek zevklerinizi büyütmeyin.

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=e0Tjcy8-3Bg[/YOUTUBE]

8. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Sevgili letsev eklediğiniz video beslenme konusunda çok aşırı titiz olan arkadaşlara birer örnek olsun , jay cutler gibi bir profesyonel bile pizza yiyor ise sizin her hafta yemeniz lazim . İmzamdaki cheat meal konusuna göz atmamış kişiler var ise zaman kaçırmadan göz atmaları gerektiğine inanıyorum .

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    evet abi ben ayda bir , bir bucuk ayda bir yapıcam. jay cutler o bu zaten yapar abi.isterse 2lt osmanlı şerbeti içer.üstüne künefe yer.2 tane metformin atar bitti :D :D ama ben onu yapamam :D

10. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bence yanlış yoldasın.

Danny Boy bunu beğendi.
  11. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    1.5 ay cheat meal için uzun zaman eğer böyle olursa diyette bi sıkıntı var demektir cheat mealleri çoğalt ve diyetini biraz daha katılaştır daha iyi verim alacağın düşüncesindeyim cheat meal dışında cheat week yapıyorum ben :D forumda yapanlar illa ki vardır 1 hafta veya 2 hafta boyunca spor öncesi beslenme yapıyorum bu tatil zamanları oluyor, sınav zamanları oluyor bundan sonra hem daha kolay diyete giriyorum hemde diyete girerken küre girer gibi heyacanla başlıyorum :D hele ki ilk kahvaltıda yumurtaları şevkle soyuyorum :) bi kaç kez denedim oldukça güzel oluyor haftada 1 cheat meal 3 ayda birde cheat week (yada dinlenme ne derseniz artık) hem psikolojik hemde bünye açısından rahatlarsınız

12. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    diyetimden hepinizden katı emin ol :) o kadar katı ki 1.5 ayda bir yapma gibi bir şeyi anca aklıma yatırabiliyorum :)

13. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Ben öğlenleri özellikle tavuk yedigimde özellikle yanına bir en fazla iki tatlı kaşığı kadar hardal kullanıyorum tadını güzelleştiriyor abartmamak kaydıyla kullanırsan en azından yemeklerine tat katmış olursun bide kalorisi fazla yok ve yemeklerine tat katmış olursun

Sayfayı Paylaş