Hangisini Tercih Etmeliyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve skaterext tarafından 29 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. skaterext

skaterext Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle tüm krdşlerime ve abilerime selam ve sevgilerimi sunuyorum. ilk olarak kendimden bahsedeyimki beni tanıyın. ben müzisyenim ve işimden dolayı geceleri yogun bri alkol alımım mevcut. 6 sene öncesi 70 kg'dım paten kayıyordum. evlenince bıraktım malum. aynı zamanda sigarayı'da bıraktım, iş güç alkol gec saatte beslenme derken bugunki kilom 105 ve kendimden nefret eder durumdayım, inanılmaz bir hırs var içimde ama eskilerde yaptıgım gibi şok diyet yapıpta zayıflayıp geri almak istemiyorum kilolarımı. elimde 500 tl gibi bir rakam var su anda ve 3 seçenek arasında kararsız kaldım. aşşağıda sayıcagım butun seçenekleri sıkı bir diyet ile uygulucam . sizce hangisini tercih edeyim lütfen yardımcı olur iseniz sevinirim . seçeceklerimden hangisi beni kısa zamanda kilolarımdan ve göbekimden kurtarır.

1: http://www.hepsiburada.com/Liste/al...aspx?productId=sporaltis628&categoryId=355457

bunu alıp vg mi uapatım 25 tane hareket eşliğinde yoksa

2: http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ir-sayilir-voit-t700-hediyeler-76278186/detay

bu tarz bir agırlık sehpasımı alayım. yoksa

3: evimizin karşısında olan yeni açılan sauna fitnes salonuna aylık 100 tl verip hem koşu bandı hemde resimlerde görüceğiniz aletlerdenmi yararlansam. fakat şöle sorun var saat 4 ten sonra baylar gidebiliyor o saatte olması dez avantaj olurmu acaba. salonun resimleri : https://www.facebook.com/photo.php?...159914801.2373.100001746517605&type=3&theater

şimdiden yardımcı olduğunuz için çok ama çok tşk ederim.

Saygılarımla...

2. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Salona gitmeni tavsiye ederim,düzenli cardio düzenli beslenme ile hedefine ulaşacağına emin olabilirsin :)

3. skaterext

skaterext Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cevabınız için tşk ederimmm.. salon body salonu değil işte resimlerden göruldugu kadarda aletler bunlar koşu bandları cok guzel yeterli olur sanırım değilmi zayıflama amaclı cunki sonucta body olmucak.

4. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    salon çok iyiymiş yalnız.

5. bigforce01

bigforce01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    bencede salona gitmen daha iyi olur.ne kadarda öle görünse.adam onları boş yere almaz.vardır bi bildiği.sonucta 1 kas gurubun için 1den fazla hareket yapman gerekmiyo.açısını agırlını dogru yaptıgın sürece 1hareket bile yeter ;)

6. skaterext

skaterext Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler sanırım salona gidiceğim evet en makulu gibi gorunuyor

Sayfayı Paylaş