Hangisini almalıyım sizce

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yagizyesilyurt tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yagizyesilyurt

yagizyesilyurt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Oyuncu
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar bu ay spora başlıycam. Metabolizmam hızlu çalışıyor kilo alamıyorum. Kilı almak içiin protein tozu kullanmalımıyım yoksa weight geiner gibi bişey dedi birisi onumu almalıyım. 1.79 boy 65 kilo 22 yaşındayım ayrıca üründe tavsiye ederseniz sevinirim

2. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Anlattığınız duruma göre gainer a ihtiyacınız var fakat bana göre önce spora başlayın beslenmenizi arttırın beslenme rutinini oluşturun ondan sonra gainer a geçin daha sppora başlar başlamaz bu ürünlere yönelmek pek doğru değil. Siz önce günde 3-5 yumurta yiyin makarna,prinç lapası vs yeterli düzeyde alın sporunuzu düzenli yapın eğer hala kilo alamıyorsanız 1-2 ay sonra bir gainer kullanmaya başlarsınız. sorunuza gelince protein tozuna ihtiyacınız yok şuan gainer kullanmanız lazım açıkladığım üzere...

3. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Üstteki arkadaşın dediği gibi senin gainera ihtiyacın var sadece protein tozu kullanırsan yarısı boşa gider. Aslında gainerını kendin yapacaksın hazır almayacaksın. protein tozu ile karbonhidrat tozu alacaksın shakera 2 ölçek protein 1 ölçek karbon dökeceksin al sana gainer. hem kaliteli protein almış olacaksın hemde karbonhidrat. Ama 2 ay sonra başka kullanmaya.

4. yagizyesilyurt

yagizyesilyurt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Oyuncu
    Yer:
    İzmir
    Peki gainer yanında 1 ay sonrası tavsiye edebileceğiniz şeyler varmı. Bide gaineri alsam mesela ilk ay hem spor yapsam hemde gainer 1 ölcekse ben yarım ölcek alsam sakıncası olurmu

5. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Gainerlar 1 ölçek olmaz ya 2 koca ölçek olur yada 4 ölçek olur. Ama o miktarlar bizim gibi adamlara fazla gelir. Genelde gainerdaki ölçek miktarlarını steroidli vucutlar için yazmışlar. Senin aldığın ürüne göre söylerim ne kadar kullanacağını. Ayrica günde 10 yumurta ye hergün. sporda ilerleynde 15-20 yumurta ye öğün harici.

6. yagizyesilyurt

yagizyesilyurt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Oyuncu
    Yer:
    İzmir
    İştahım almıyorki denedim en fazla 5 tane yiyebiliyorum nasıl yapıcam bilmiyorum zayıf olmaktan insanların kurukemik diye dalga geçmesinden bıktım usandım

7. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    yiyemiyorsun içebilirsin :)

8. yagizyesilyurt

yagizyesilyurt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Oyuncu
    Yer:
    İzmir
    Sormak istediğim birley daha var antreman sonrası çoğu insan whey proteinle bişey karıştırıp alıyor ben ne yapmalıyım

9. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    gainer ile de karıştırabilirsin çiğ yumurtayı. şahsen ben shakera 200 ml su 2 ölçek toz ve 5 yumurta kırıp içiyorum

10. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Halk arasında yumurtayı çiğ tüketmenin daha faydalı olduğu inanışı boş çıktı. Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zooteknik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tülin Aksoy, çiğ yumurtanın aksine içinde bulunan 'salmonella' mikrobu nedeniyle zararlı olabileceğini söyledi. Salmonella mikrobunun bağışıklık sistemi zayıf kişilerde ölümcül hastalıklara neden olabileceğini vurgulayan Aksoy, "Ayrıca 'avidin' denilen madde yumurtanın içinde bulunan B7 vitaminini de engelliyor" dedi.

Basarılar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tigerrr bunu beğendi.
  11. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Evet doğru 1 hafta içinde kasıntı sivilce yapan kişiler yemesin. Yapmayanlar yemeye devam etsin veya içmeye :)

12. yagizyesilyurt

yagizyesilyurt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Oyuncu
    Yer:
    İzmir
    abiler kafam karıştı şimdi ben gainer alıymmı almıyımmı yoksa alıp sadece antreman sonrasımı kullanayım nasıl yapayım

13. G O M J

G O M J Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Gainer al. Antremandan once ve sonra ic. Dinlenme gunundeysen her ogunden sonra en az 2 olcek ic.(sut/su ile karistir)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    gainerlar antreman öncesinde ve sonrasında içilmez antreman sırasında içilir aslında. abd de yapılan yeni testlere göre imiş bundan 1 sene önce yapılan testler

Sayfayı Paylaş