Hangilerini kullanmalıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Alper. tarafından 28 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alper.

Alper. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar , konuyu iyice araştırdım ama tam benim istediğimi açıklayacak şekilde açılmış konu yok.

1.90 boyundayım kilom 95 civari yağ oranım %19.

Minimum kas kaybı ve maksimum yağ yakımı için hangi supplementleri kullanmalıyım ? Aşağidaki listedeki tüm supplementler elimde mevcut.

( Yüksek protein düşük karb ve yağ diyetine girdim bile. )

Hardline BCAA ( 2:1:1)
    Hardline Kapsül L-Carnitine
    Hardline KGT ( Creatin , Glutamin , Taurin , Kafein )
    Hardline Burner
    GNC MultiVitamin
    1-2 gün içindede Whey protein edineceğim eskisi bitti.

Asıl amacım yağ kaybı.Sizce hangi supplementleri kullanmalıyım.Yaklaşık 5-6 kilo verdikten sonra kütle kazanmak için cabalıyacağım bunu göz önünde bulundurarak cevap verirseniz sevinirim.

Herkese şimdiden çok teşekkürler iyi forumlar :)

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    ben definisyon deönemımde sadece yag yakıcı kullanmıstım whey e felan gerek yok bence besınle alırsın ıhtıyacını defıne dönemınde öle kılox2 felan da lamana gerek yok proteını kılox 1-1.2 alsanda yeter bence bcaa da gereksız onların yerıne l carnıtınenın yanına bır termojenık eklemelısın

Alper. bunu beğendi.
  3. Alper.

Alper. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli yorumunuz için çok çok teşekkür ederim :)

4. brhmcr

brhmcr Guest

Ben farkli bir konuya deginecegim. Neden yag yakmak yerine dengeli gidip yak kaybederekn bir miktar kutle edinmeyi dusunmuyorsun?

Insulini dogru zamanda artirip indirereke ve dalgalanmalardan yararlanarak ve duzgun beslenince bu mumkun.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ins-lin-ayn-g-n-t41164.html Okumalisin :)

Sayfayı Paylaş