hangilerini alırdınız?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar yurtdışından arkdasım geliyıor kendisine sipariş verdim sağolsun getirecek. henüz bir haber çıkmadı ondan dolayısıyla bayramdan sonra para dönderebileceğim için hala fikrini değiştirme şansım var. şimdi bir mp3 player birde telefon getirteceğim. aklımda iki tane kombinasyon var. biri iphone 4 16 gb ve ipod classic 160 gb diğeride htc desire z ve ipod touch 64 gb. ikisinin de yaklaşık fiyatı aynı. ben ilk tercihin siparişini verdim ama değiştirebilirim. itunes olayı çok canımı sıkıyor. tmm mp3 player için bir yere kadarda telefonda çok sıkıntı ne mp3 nede foto yollayabiliyorsun bluetoothla. birde herkeste o telefondan var kızılay dağıtmış gibi o konuda da kararsız kaldım. siz ne düşünüyorsunuz.

2. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    iPhone 4 bildiğim kadarıyla bulunmaz nimet.. İngiltere'de numara verilerek kura ile satış yapıldığını okuduğum oldu.. ben olsam iPhone 4 alırdım..

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ya öylede sırf iphone diye millet saldırıyor. bende retina display ve applications dışında htc desire daha üstün. birde dediğim gibi ürünün kontrolu hafızası artımıyor gidip başkabir bilgisayarla bağlayamıyorsunuz eğer başka bir itunesla eşleşşirse telefon sıfırlanıyor falan filan. özellikle mp3ümde bu sorunu yaşamıştım.

4. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Mp3 player nıye alıyorsun kı bu telefonlaırn yanında ?
    iphone 4 alsan ipod a hiç ihtiyacın olmaz zaten thums:

Yanlız şöyle birşey var yurt dışından alınca onu burada unlock yapman lazım burdaki hatlarla kullanabilmek için ve bu unlock işlemi yeni versiyonlarda pek yok..
    Arkadaşının alacağı telefonun versiyonu ne olacak bilemezsin belki telefonu unlock yapamayıp unlock un çıkmasını bekleyebilir ve telefonu kullanamayabilirsin.

Bende 3gs imi Amerikadan almıştım ama allahtan unlock sorunu yaşamadım.
    Ama dikkat et bu version işleri adamı canından bezdiriyor.

5. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    benimki kanadadan geliyor hocam sorun yok o yüzden direk unlocksuz. ipod konusuna gelince bende çok müzik var. yan 16 gb ile 32 gb ile olaak iş değil. zaten daha önce vardı ipod 80 gb classic ama çalındı. banada yenisi lazım yani telefon ayrı mp3 ayrı benim için ama kafama takılan şu iphone mu yoksa htc desire mı. özeeliklerini biliyorsanız yardımcı olun ama benim iphone hayranlığım yok fark etmez. dolasısıyla iphone önyargısı olmadan mantıklı ne olur sizce

6. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ben olsam suplementi tek geçerim zaten nokia 1110 kullanıyorum:)

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Htc bence çok iyi bir telefon bende de var birde iphone 3gs 32 gb var. 2 si güzel ama iphone bana göre daha üstün. Şuan iphone 4 getirtiyorum. Ben senin yerinde olsam iphone 4 alırım ve ipod classic 160 gb filan almazdım. Bende ipod nano 2. nesille 5. nesil var geçen hafta itunes a kafam attı gittim sonnynin bir tane mp3 playerını aldım. Bir de ipod classic zaten iphone boyulatlarında. Htc de pek ufak sayılmaz yani cebinde rahat gezdirebilirim diyorsan sen bilirsin

Sayfayı Paylaş