Hangi Yağ Yakıcı Supplement İyi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 12 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Hangi Yağ Yakıcı-Zayıflatıcı vs... Supplement iyi?

1. L-Carnitine

69,7%
  2. CLA

8,0%
  3. Thermogenic Yağ Yakıcılar(Örnek: Hydroxycut)

22,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 242 üye.
  1. lucky3

lucky3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hangi sınıfa girdiğinden bile tam emin değilim ama birde şu reklamlar var çoğu sitede burda denk geldimmi bilmiyorum ama. http://www.lacarnitine.com/bilgiler.html reklam yapmak amaçlı değildir sadece gerçekten zararı varmıdır bu kadar işe yarar bişey mi bu meret öğrenmek istiyorum.

2. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    1500 mg üstü ampul şeklindekiler sağlam lcarnitin

3. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    etki olarak baktığın zaman tabiikide hydroxycut ama yan etkileri de olduğu için yada öyle varsayıldığı için korkutucu geliyor insanlara ama benim kafam rahat olsun diyorsan l-carnitine derim ben ama cla ile kombinasyon yaparsanız daha etkili sonuç alırsınız çünkü CLA yediğimiz yiyeceklerdeki yağın vücut tarafından emilimini kesiyor L-Carnitine ise spor yaparken gerekli enerjinin mevcut yağlardan alınmasını sağlıyor

4. ofof

ofof Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hemşire
    Yer:
    ADANA
    bir bayan olarak sana tavsiyem ben hydroxcut kullanıyorum gayet sağlıklıyım yan etkisini görmedim kişiden kişiye değişir tabi 1 haftada 3 kilo verdim tabi cardio egzersiz ve ekmek yok tatlı yok diğer herşey serbest doğum yapalı 6 ay oldu ideal kilom 65 şuan 75 kiloyum 10 kiloyu 2 ayda vermeyi düşünüyorum.. kullanmak istersen güzel ürün tavsiye ederim... l karnitin vücuttaki enerji kullanımında yağlara öncelik verir... ama sporsuz işe yaramaz ona görethums:thums:

ray_earth ve John399 bunu beğendi.
  5. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.364
    Ödül Puanları:
    123

Gerçekten üst düzey bir bodyci gibi harika bir açıklama.Başarılar.

6. ofof

ofof Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hemşire
    Yer:
    ADANA
    :) sağlıkçı olmanın faydaları.....:))

7. THemre

THemre Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb

Mrbalar ben yaklasik 40 gundur kilo vermeye karar verdim ... Bu 40 gunde 8 kg kadar verdim 137 kg dan 129 kg dustum sıkı diyet ve cardiyoyla ürün olarakta hydroxycut hardcore pro series kullaniyorum fakat bu urunu antremanlarimdan yarim saat once 3 kapsul olarak kullaniyorum kutunun uzerinde onerilen sekilde degil..urunun hic bi yan etkisini gormedim bilakis asiri derecede enerji verdi ve asiri bi terleme ben gayet memnunum fakat urunu aciklanin harici sekilde kullanmam bi sorun olusturur mu onu merak ediyorum ?

8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.275
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Ürünü önerilen dozdan fazla sakın kullanma . Ancak önerilen doz agır gelirse azalta bilirsin .

9. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    şuan bir markayı kullanıyorum 9gün oldu ama bir etki görmedim daha 1 ayı tamamlamadıgım için marka vermiyorum yanlış bir yargı yaratmamak için. arkadaşlar bu bittiğinde bir tane yag yakıcı almak istiyorum önerebileceğiniz marka site yada nereden almalıyım bilgi verirseniz sevinirim

10. ofof

ofof Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hemşire
    Yer:
    ADANA
    ben hydroxcut ile zayıfladımm.. ya aslında bakarsan bence diyet çok önemli kilo vermede... nasıl olsa hap alıyorum diyip yemeye devam etmek saçma oluyor... sıkı bir diyet artı hareket = mükemmel sonuçlarthums:

11. FaTHE

FaTHE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    herkese merhabalar 2 aydır vg yapıorum boy:1,80 kilo:85 artık haftada 3 gün vg 2 gün kardio yaparak göbeği eritmek derdindeyim :) siz değerli üyelerden isteğim
    L-carnitin+Cla ikilisimi yoksa hydroxcut kullanmalıyım ?
    Cla+carnitin derseniz Hardline markası iyimidir yoksa önerileriniz nedir şimdiden tşk ederim.

12. Sameths

Sameths Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Cla ile birlikte carnitin kullanılırsa bi sorun cıkarmı ortaya yada etki edermi ikisi aynı anda kullanılmalımıdır yada kullanılabılırmı ?

13. brhmcr

brhmcr Guest

Kullanilabilir, sikinti olmaz.CLA dediginiz sey zaten yag asididir.

14. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    CLA iyidir candır yağların tutulumunu etkiliyor baya

Carnitin de gereksiz bana göre okudugum makalelere göre hiçbir işe yaramadıgı normal bir amino gibi işlev gördügü. ancak hala şüpheli...

Diger supplementimiz ise Hydroxycutlar yan etkisi oldukça fazla bir kişi obez degilse bu kadar riske bence gerek yok...

15. forvandetta

forvandetta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    weider l-caritine kullanmaya başladım cardioda etkisini goruyorum carnıtıne almadan once yoruluyordum sımdı gozle gorulur fark var..

16. 2uzeri7

2uzeri7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    ist
    Merhaba

bir kaç sorum var yardımcı olursan sevinirim. bende kullanmaya başladım ve bi etki göremedim. zamana ihtiyaç var dediler.

şimdi sendeki durum nedir?
    - İlk kullanımda etkisini hissettin mi?
    - kullandığın ürün tablet mi sıvı mı?
    - yaş boy kilo durumu nedir?
    - spor/cardio geçmişin nedir?

cevap verirsen sevinirim. Teşekkürler

17. forvandetta

forvandetta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaş 25 Boyum 1.84 kilom 89 sıvı carnitine alıyorum ilk hafta cardioda bır etkı hıssetmedım acıkcası hatta bu kadar para verdım hıcbır ıse yaramadı dıyede gectı aklımda ama 2.haftadan sonra gozle gorulur farklılık oldu daha önce cardio hıc calısmadım ılk spor deneyımım ...

18. Nefretizm

Nefretizm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hardline l-karnitin kullanıyorum. 2 hafta oldu.

enerji ihtiyacı olarak ilk kullanımda etkisini görmeye başladım. insanity antrenman programını uyguluyorum. 1 saatlik idmanın sonlarını çıkaramıyordum ama l-karnitin ile rahat şekilde yapabiliyorum.

Asıl amacı olan yağ yakma görevine gelirsek henüz aşırı bir etkisini göremedim. Belki 2 hafta erkendir. Bakalım bundan sonra nasıl bir etki göreceğim

19. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    bence termojeniğin yerini hiç birşey tutamaz kim nederse desin.Carnitine ve cla tarzı ürünler uzun vadede kullanılmalı diye düşünüyorum.ancak aşırı yağlı bireylerde termojenik işinizi fazlasıyla görücektir.

20. 2uzeri7

2uzeri7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    ist
    Tesekkurler
    Ben ikinci haftaya basladim. 1-2 haftaya belki biseyler hissedilir artik. Olmadi tartida kas kaybim durmus girundun yeter. Kastan kaybetmek istemiyorum. Neticede elde bikutuda lcarnitin var :) bitene kadar devam.

Tesekkurler tekrar

Sayfayı Paylaş