Hangi Yağ Yakıcı Supplement İyi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 12 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Hangi Yağ Yakıcı-Zayıflatıcı vs... Supplement iyi?

1. L-Carnitine

69,7%
  2. CLA

8,0%
  3. Thermogenic Yağ Yakıcılar(Örnek: Hydroxycut)

22,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 242 üye.
  1. Fit4Life

Fit4Life Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro nasıl kullanılır??

2. Fit4Life

Fit4Life Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Yardımcı olun arkadaşlar lütfen..

3. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    Bir doktor arkadaşım karnitin ani kalp durmasına yol açar dedi...acaba bu konuda bilgisi olan var mı?

4. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Aspirinde yapabilir ona bakarsan
    Yani carnitine'dan çekinirsek
    Eca ile winstrol kürü yapan adamlara dünyanın en cesur adamları olarak değerlendiririz.

rockybalboa7 ve AngryHun bunu beğendi.
  5. estalus

estalus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmie
    arkadaşlar bu multipower vede hardline tarzında l-carnitine hakkındaki grüşleriniz nedir.hepsiburada da uygun fiyata bulunabiiyor tavsiye edermisiniz ?

6. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    hepsiburadan asla ürün almam
    bir kere lipo 6x aldım
    fake çıktı
    ama bildiğin l-carnetine işte
    sıvı olanlardan al
    mucize bekleme

AngryHun bunu beğendi.
  7. jrkasto

jrkasto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım hogan ; lipo 6x fake çıktı derken biraz açabilirmisin ...
    Kullanıp faydasını mı göremedin , yoksa sahte ürün diye kullanmadın mı ?

Birde Lipo 6 black hakkında bilgisi olan varsa özellikle hocalarımız ve kullananlar , tecrübelerini payşalabilirlerse sevinirim , herkeze iyi çalışmalar dilerimbench_O...

8. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Ürünün resmi ile kutudan çıkan arasında alaka yoktu.
    İnternette araştırdım 1 kişi daha aynı şeyi sormuş.
    Bodybuilding.com'un forumundaydı soru.
    Onu yazanda türktü.
    Ozel mesaj atmıştım oda gitti gidiyordan almıştı

9. abisinin kardesi

abisinin kardesi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    k.k.t.c
    arkadaslar ben bugun universal fat burners for women aldım.

Gunde
    25 dakka orta tempodan biraz daha yuksek yuruyorum.
    Leg Adduction 2x50
    Abduction Machine 2x50
    Abdominal machine 2x50
    20x2 tam mekik
    20x2 yarım mekik
    ve 5 dakka yer minderinde bacak kaldırma haraketleri yaptıktan sonra,
    20 dakika yuksek tempolu eliptik bisiklet yapıyorum ve esneyip sporumu bitiriyorum.

sizce bu sekilde basarılı olur muyum? ve bu yağ yakıcı biraz daha etkiyi arttırır mı?

10. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Bunu kim bilebilirki hakkında hiç bişi bilmeden.
    yaşın kilon boyun yağ oranın endomorph musun ectomorph musun.
    Ama 2. soruna cevap verim tabiki fat burner kullanman placebo bile olsa etki göstrecektir.

11. abisinin kardesi

abisinin kardesi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    k.k.t.c
    endo olmasan niye yağ yakıcı kullanmak istiyim?

12. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Diyete dikkat edilmediği ve sadık kalınmadığı sürece bütün yağ yakıcılar yetersiz kalır .

13. ivrin

ivrin Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    An itibariyle Chromium Picolinate'ı denedim, benim sıkıntım beynime doydum hissinin gitmemesiyle alakalıydı ve yemeklerden sonra çok fazla canımın tatlı çekmesiydi, bakalım nasıl etki göstercek. Yemek esnasında aldım bunu, günde bir defa alınmalı diye anladım, günde bir defa yeterli olur mu? Bir de B vitamini de alıyorum, ikisinin birlikte alınması bir sıkıntı yaratmaz herhalde di mi?

14. interceptor

interceptor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar carnitene enerji metabolizmasının anahtar molekülüdür. uzun zincirli yağ asitlerinin hücrede mitekondriye girişini gerçekleştiren tek maddedir. bu taşıyıcı eleman olmadan asla uzun zincrli yağ asitleri yakılamaz. ayrıca carniten enerjinin oksidatif kullanımını sağlayarak creb siklüsünü sağlar. atp kullanımını düzenler. yani lactik asit oluşumu olabildiğince uzayarak yorgunluk hissinizi azaltır. carnitena alımını takriben örneğin 1000 mg aldığınızda bunun ancak 200 mgmı kana geçiş yapabiliyor ve carnitene için önemli olan kandaki miktarı değil dokudaki miktarıdır. bu nedenle dokudaki carnitene düzeyini arttırmak amacıyla 3 ay bıyunca günde 2 x 1 şeklinde 1000 mglık bir alımla doku düzeylerinde belki anlamlı bir değişiklik gözlemlenebilir. bunun yanı sıra miyokard üzerindede olumlu etkileri vardır. pediyatrik kardiyoloji uzmanları kalp kaslarını güçlendirmek istedikleri çocuklara carnitene vermektedirler. normalde karnitenin hiç bir yan etkisi yoktur. 15 gr üzeri alımlarda vücutta balık yağına benzer koku meydana getirdiği tesbit edilmiştir. en az yağ yakımı yapar en hafifidir şeklindeki yorumlar saçmadır. ne kullanırsanız kullanın ve hatta diyette yapsanız ne olursa olsun bu anahtar molekül olmadan kilo veremezsiniz. carnitinin kelime kökeni carnustur ve et anlamına gelir. carnitene ette bolca mevcuttur ama ne yazıkki günümüzün suni beslenen hayvanlarında değil. yiyeceklerimizden aldığımız carnitene yeterli değilse-ki muhtemelen yetersizlik söz konusudur- uzun süreli bir carnitene takviyesi yapılmalıdır. ayrıca carnitene kullanan kişilerde yapılan tıbbi araştırmalara göre bağışıklık sisteminden sorumlu hücrelerin yabancı mikroorganizmalara verdikleri cevaptaki hız artmış yani bağışıklık sistemini güçlendirmiştir. yazdığım tüm olumlu etkilere dair bilimsel çalışmaları takip etmişliğim vardır. diğer yandan eczanelerde sigma-tau isimli firmaya ait carniten çiğneme 10 tabletlik formuyla 1000 mg dozunda satılmaktadır. ayrıca bu ürün obez hastalarda diyaliz hastalarında devlet tarafından ödenmekte olup sağlık bakanlığı güvencesi vardır.

CLA ya gelince bu ürünle ilgili olarakta yapılmış bir çok araştırma vardır. özellikle egzersiz yapılmadan kullanımlarda kiloda belirgin düşüş sağlamasada kas/ yağ oranında olumlu etkileri tesbit edilmiştir. burada söylemek istediğim eğer antrenman yapmaya imkanınız yoksa carnitene kullanımı size kilo kaybı anlamında pek etki sağlamayacaktır. antrenman yapıyor olsanız bile kısa zamanda kilo veremeyeceksiniz çünkü dokularınızdaki konsantrasyonu ne yazıkki hızlıca artmayacak. arnoldun adele ve kuvvet kitabını hatırlayın "ne yiyorsan osun". yılların beslenme alışkanlığı sonucu oluşan yağlar sadece 1 kutu ilaç kullanımıyla asla ve asla değişmez.

kullanılan suplementin içeriği ve etki mekanizmasını bilmeden hiç bir arkadaşınızın,antrenörünüzün ve hatta doktorunuzun sözlerine kulak asmayınız. bilgi güçtür. olmayınca yerini cehalete bırakır. suplement kötüdür öldürür tarzı bilgiler yanlıştır. kullandığınız şeyin içinde ne var vücutta ne yapıyor etki mekanizması nelerdir,etkileri ve yan etkileri nelerdir. test edilmişliği sonucu elde edilen gözlemler nelerdir. bunlar bilinmeden kurulacak cümleler subjektif olacaktır.

hepinize selamlar,saygılar

15. tyas

tyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar usb labs oxy elite pro diyorum başka bişey demiyorum..
    2 aydır sağlam diyet sağlam kardio ve ağırlık antrenmanıyla 93.7 kg den 86.7 kg ye düştüm, yağ yüzdem 18den 14e indirdim, kollarımda 0.8 bacaklarımda 0.9... NE YAZIK KI :((( gçbek bölgesinde 7 yağ oanı bulunmaktandır. kısacası ben oxyelite pro dan bi hayli memnunum iştahımı kesiyor ve kalbimi çok yormuyor.

16. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    2 ayda sağlam diye ve kardiyo üstüne üstelik ağırlık antremanı ile supplement kullanmadan bile 7 kilo çok rahat verilebilir. Ben oxyelite por kullanıyorum hiç ama hiç memnun değilim.
    Ama L-carnitine bende çok iyi etki kesinlikle tekrar kullanacağım

17. utkupiroglu

utkupiroglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhabalar. forumda yeniyim sporda da. yaşım 22. 30gundur duzenlı bır sekılde spor yapıyorum. boyum 1.78 kılom 70. 1 ayda 4 kılo verdım. antrenmanlarım orta sevıyede 20dakıka kardıyo sonrasında mekıkler ve aletlerle yapılar basıt hareketler. son 2 ıdmandır 2. sevıye programa gecıs yaptım ve agırlıklara gırmeye basladım. amacım ılk olarak vucuttakı yagı atmak. 1 yıl once ayagım kırıldı ve yaklasık 4ay yattıgım ıcın bel ve kalca bolgemde yaglanma oldu. oncesınde de cok fazla yag tuketıyordum. sımdı onları tamamen erıtmek sonra da vucut gelıstırmek ıstıyorum. yag hıc tuketmemeye calısıyorum artık ekmegı de bayagı azalttım. ancak yag yakıcı artık kullanmalı mıyım bılmıyorum. sız ne dersınız?

18. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    L-carnetine yada termo bişi dene
    yada her 2sinide
    hatta zenginsen cla da al

kornman887 bunu beğendi.
  19. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    öncelıkle kendımden bahsedeyım 163 boyunda 83 kıloyum 4 ay önce 99 kıloydum 4 aydır duzenlı spor yapıyorum ve sonuçlarındn memnunum.....ancak hocam kılo vermen yavaslayacak duracak bı muddet sonra dedı o dönemdede yag yakıcı takvıye almamı tavsıye ettı fakat ben kullanmak ıstemıyorum.....sizce ne yapmalıyım?

20. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    son dönemde gündemde olan afrika mangosu hapı hakkında ne düşünüyorsunuz? yararlımıdır zararlımıdır nedir esprisi?

Sayfayı Paylaş