Hangi supplementi kullanmalıyım ? (Deri Sarkması)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve serhat96 tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. serhat96

serhat96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ve saygı deger abilerim öncelikle forum da yeni üyeyim eğer bir yanlışım ve hatam olursa affedin.

Boy: 1.84
    Eski kilo :110
    Kilo: 88
    1 senedir bb ile ugrasıyorum

merhabalar spora ilk basladıgım zamanlar eksik protein alımı ve düzensiz beslen gibi sonuclardan dolayı deri sarkmaları olustu ve uzun suredir yapmama ragmen hala deri sarkmaları mevcuk kardiyomu eksiksiz yarım saat yapıyorum ama bi fayda göremedim benim hangi supplementleri kullanmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

ayaga kalktımda fazla sarkma gözükmüyor ama oturunca baya belli ediyo kendini sıkılastırmak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama malesef basarılı olamıyorum supplement dısında öneriniz varsada keyifle dinlerim şimdiden teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ağustos 2014 ---
    Hadi ya biraz yardımcı olun lütfen

Son düzenleme: 10 Ağustos 2014
  2. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    80 kilolara düş derim..sonrada bi yağ kas oranı ölçümü yaptır..zamanla düzelir..oturunca katlanamyan insan yok denecek kadar az :D anca profesyonel sporcu olcaksın baklavalar olacakki oturunca düzgün durasın..standart her insanda olabilen bişey.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş