Hangi suplement ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ccann_ tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Hangi supplement

1. Universal Nutrition Gain Fast 3001 4.5 kg

oy sayısı 4
    44,4%
  2. Hardline Pro Gainer 4.5 kg

oy sayısı 4
    44,4%
  3. Biotech Nutrition MegaGainer 3100 4,5kg

oy sayısı 1
    11,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Ben düzenli olarak fitnessa başladım önceden çalışmışlığım var ama düzenli olarak değil uygun fiyat diye nitrofull supermass gainer kullandım ama kiloyu hep yağ şeklinde aldım hiçte iyi olmadı şimdi bi kaç ürün arasında kaldım hangisinin içindeki maddeler kas gelişimine ve kilo alımına yardımcı olan bi ürün arıyorum boyum 184 kilom 65 suan
    BESLENME BİLGİLERİ.

Universal Nutrition Gain Fast 3001 4.5 kg

Hardline Pro Gainer 4.5 kg

Biotech Nutrition MegaGainer 3100 4,5kg

Hangisini önerirsiniz yorumlarınızı bekliyorum

2. ugurcasio

ugurcasio Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    gain fast iyi bir kilo aldırıcıdır.ama yağlandıysan neden karbonhidrat kullanıyorsun onu anlayamadım. protein kullanmam kesinlikle daha mantıklı. sen eğer gainer da yağlandıysan demekki vücudun karbonhidrata tepki veriyo. yani buda demekki basit karbonhidrat almadan (şeker ,un) kompleks karbonhidratlarla( pirinç bulgur çavdar yulaf) tarzı ürünlerle rahatça kas kütlesi elde edersin. bence sana günlük 250- 300 gram arası prinç yeterli olacaktır. bol protein al.ama kesinlikle protein tozu kullan.

3. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    çok yağlandım diyemem ve öyle yemekle aram da pek iyi olmadığı ve zor kilo aldığım için böyle ürünler kullanmak istiyorum

4. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    hardline progainer işini görür...ayrıca diğerlerine göre ekonomik diye düşünüorum bnm maddi sorunum yok diyorsan diğer arkadaşların önerilerini bekle(progainer kullanan arkadaşımın kilo artışını baz alarak önerdim)

5. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yurtdışından alma gibi bir ihtimalin varsa CytoSports'un Cyto Gainer ürünün tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş