Hangi spora gitmeliyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 16ilker16 tarafından 23 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 16ilker16

16ilker16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ,15 yaşındayım lise 1'i bitirdim malum yazdayız kurslara gidiyorum boyum 1.75 civarı kilom 64 göbeğim yok fakat sert filan değil.4gündür antreman yapıyorum kendi çapımda 60 dakika koşu bandında 6. seviyede yürüyorum 6000C yakıyorum(makinada öyle yazıyor) yanı sıra 3kg ağırlık kaldırıyorum 150 kere sağ ve sol kol mekik aletim var 50 mekik 25 de şınav çekiyorum bu antremanın yanı sıra kurslara yazılacağım 3 kursa yazılacağım 1 i gitar 1 i basketbol diğerinin dövüş sporu olmasını istiyorum hangisini seçmeliyim kurtdereliye gideceğim için seçme alanım belirli

Alanlar : Güreş,Judo,Karete,Kick Boks,Boks,Tekwando

Hangisini seçmeliyim ? 1 ay gideceğim eğer hoşuma gider yararlı olursa 3 4 aya da çıkarabilirim amacım kas yapmak vücüdu şekle sokmak(çokta abartılı değil kaslı dursun yeter bana)ve sokakta kendimi koruyabilmek

Düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim kararsızım

2. Violinfeo

Violinfeo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    judo,karate,tekwando,boks gibi sporların kasları arttıracağını zannetmıyorum bu arada 7 yıl karate yaptım.Fakat güreş ve kick boksda her bölgeni çok fazla zorlayacağından dayanıklığın ve kas kütlen artar fakat bu sporlarda istekli olmalısın isteksizsen body yapsan kas çıkmaz..

mustafamert1907 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş