Hangi FPS Oyunları Oynuyorsunuz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 17 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Hangi FPS oyunu oynuyorsunuz..? Şahsen Gerçek silahlar içeren oyunları severim..Unreal Tournament oynamışlığımda var ama o ayrı bi dünya :)

Medal of honor allied assult ve eklentilerini
    Medal of honor pacific assult
    Medal of honor Airborne versiyonlarını oynadım..2. dünya savaşı silahları ve ortamına hayranım..
    https://www.youtube.com/watch?v=bOsXUDKhPKc
    [youtube]bOsXUDKhPKc[/youtube]

En son çıkan versiyonu airborne harika grafik özelliklerine sahip..gerçekten tavsiye ediyorum..ama yüksek ekran kartı ve ram istiyor..elime geçtikten çok kısa zamanda gece gündüz hiç bıkmadan oynadım..gerçekten etkileyici..baya screenshot ve save aldım..ilerde bu başlıkta yayınlamayı düşünüyorum..

Call of Duty hiç oynamadım ama Call of duty 4 : modern warfare çıkalı çok olmadı..çok tavsiye ediliyor..

Unreal tournament capture the flag ve death match üniversitede 8-10 bilgisayarla ağ üzerinden oynadığımız ve vazgeçemediğimiz bir oyundu..özellikle instagib silahı ile tek atışta head shot :)

Son düzenleme: 17 Aralık 2007
  2. TERMİBODY

TERMİBODY Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ağ üzerinden counter strike source rakip tanımam öldürürüm üzerine bomba atarım kafasına sıkar kanı duvara sıçratırım acımam ama hüsama gösteririm saklanırım belli etmem :)thums:
    burda css iyi oynayan bir dostunuz var genelde 3ün 1 i takılırım :):D

çok öğrenci yetiştirdim css de ama onlar beni geçti:) bizde biraz ara verelim dedik.

3. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Call of Duty4 ü kesinlikle oynayın yoksa çok şey kaçırırsınız

4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    call of duty 1 ve 2

5. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    FOREVER CRYSİS tabikidehyper_ama cod4 de süper onuda bitirdim çıkar çıkmaz:D.senaryosu ve insanların animasyonları şu ana kadar gördüğüm en iyisi.ah bide müslümanları vurmasak tam olacakduh tps olarakta gears of warı herkese tavsiye ederimthums:

6. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    crysis'in Almanyadan Türklerin yaptığını duymuştum ve ışıklar,dokular gerçekten mükemmel..
    senaryoda sanırım dünyayı uzaylı istilasından kurtarmak..Ayrıca Türkçe desteği sunan nadir oyunlardan..2008 in ilk günlerinde çıkacak diye duymuştum bilmiyorum erken mi çıktı..

7. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Crsis çikali oldu biraz ayrica EA yeni oyunlarında Türkçe dil desteği sunacağini duyurdu bu karar tabii crysisin türkiyede satiş rakamlarina bağlı...

diez bunu beğendi.
  8. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Battlefield 2 üzerine oyun tanımam.

9. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Crysis Gerçekten şimdiye kadar aldığım oyunlar arasında 1 numara diyebilirim.Bayramdan 1 gün önce almıştım.bayramda bitirdim tabi..Kesinlikle tavsiye ederim..Askeri konuşmalara bayılacaksınız..Özellikle biraz argo biraz küfürde katmışlar.Seslendirme çok kaliteli..İyi filmlerlerde aşina olduğumuz kişiler seslendirmiş.Bazı bölümlerde gerçekten aşırı şekilde zorlanacaksınız.Bu konuda buradan destek veririm artık..özellikle son 3 bölüm gerçekten çok zorlayıcı oldu..Herkese tavsiye ederim..

diez bunu beğendi.
  10. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    wolveron2 zor bölümlerde yardım ederim dedin de aklıma bi hatıram geldi..

askerde aile kantininden alışveriş yapıyoruz asteğmen arkadaşla topçu komando bir binbaşı vardı..bende level dergisi alıcısı sayılmam ama o ay 4-5tane cd veriyodu..binbaşı dergiyi elimde görünce
    -siz oyun oynuyonuzmu asteğmenim
    -evet komutanım..
    -medal of honor var oynadınmı hiç..
    -oynadım hatta 2 kere bitirdim komutanım..
    -ya bi köprülü bölüm var ordan tanklar geçene kadar köprüyü uçuruyorlar nasıl geçtin o bölümü
    bende anlattım detaylı..ama tatmin olmadı..sen yanıma gelde yarın bilgisayarda bi bakalım dedi..meğer taburdaki bilgisayarda da varmış oyun :D

wolveron2 nin dediği gibi geçemediğimiz bölümlerde birbirimize yardımcı oluruz burda..medal of honor ile ilgili sorularada ben elimden geldiği kadar hatırladığım kadar cevap veririm..

Sayfayı Paylaş