hangi ek takviyelerı kullanmalıyım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sinan45 tarafından 1 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sinan45

sinan45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyi akşamlar aranızda yenıyım herkeze merhaba
    19 yasımdayım gecen sene 6 aylık spor salonuna gıttım
    boyum 1.72 kılo 60 suankı olculerım 31 cm pazu 90 cm gogus 103 cm omuz (gecen seneden berı spora gıtmıyorum)

1 ay ıcınde tekrar salona yazılacagım en az 1- 2 sene kesın aralıksız devam edecegım .
    suan ıcın ek takvıyelere ayırabılecek butcem 200 tl bana hangı urunlerı tavsıye edebılırsınız

şimdiden tesekkurler

2. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Hicbir ek takviye alma suan

3. sinan45

sinan45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    uzun suredır spor yapmadıgımdan dıyorsan evde duzenlı olarak barfıks ve mekık cekıyorum vucudum ham degıl 2 ay oncede askerı mulakatlar ıcın 1 ayda salona gıtmıstım.
    ek takvıyeyıde 2.ayda kullanmaya baslamayı dusunuyorum suan bayram dolaysıyla ındırım oldugundan almayı dusunuyorum kılo boy olculerıme gore onerebılecegınız urunler varmı ?

4. fırat baki

fırat baki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaslar ben 17 yasındayım 1 yıldır fitness yapıyorum basladıgımda 86 kiloydum suan 65 im ve son 6-7 aydır agırlık çalışıyorum kas kütlem gelişti. ama bi yerden sonra ilerleyemedim suan protein ve bcaa aldım onu kullanıyorum fakat eskiden kalma alt karın yaglarım duruyo 4 karın kası belli oluyo ama alttaki bölümde yag var o yaglar kardiosuz nasıl gider çünkü 65 kiloyum dahada düşmek istemiyorum son olarak bcaa ve proteine ek olarak bişi almalımıyım şimdiden tesekkurler

5. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Ha derdin indirimden yararlanmaksa optimum, weider alabilirsin whey proteini. Ama bunlar beslenmeyle artik ilerleyemediginde kullanilmalidir. Sen psikolojik olarak bagimli olmak uzeresin. Varsin pahali olsun, koy kenara parani, gercekten ihtiyacin oldugunda al.

6. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Seker yemezsen ve biraz alt karin calisirsan gider. Yesil cay ve yesil elmayi da unutma.

7. alayına07x

alayına07x Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar supplementi ne olarak görüyorsunuz? Yahu bunar mucize değil . Biz sporculara öyle anlatıyorlar öyle beynimize kazıtmaya çalışıyorlae ki bunları sanırsın bunlarsız hiçb,rşey olmuyor. yahu sen ana öğünlerini tam oalrak saatinde yiyebiliryormsuun. uykuna dikkat edebiliyor musun? akşam 11 de yatıp sabah erkenden öğünlerini tüketmek için 7 de kalkıyormusun? ara öğünlerinde diyet listeen uygun kuruyemişlerini meyvelerini ws. yiyebiliyor musun? bunları düzenli oalrak yap bir süre . daha sonra kullanırsın takviyeleri. Diyeceğim o ki supplementler elbette işe yarıyor. yaramıyor demiyorum. Lakin bunları da mucize beklemeyin. senin beslenmenle alabilceğin gelişimin yüzde 15 ini anca verir suplementler. Sygılar . Oyunlara gelmeyin kardeşlerim.

ABEKAYNANA ve Candot bunu beğendi.
  8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş