hangi diş macunu markası tercih edilmeli?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rockybalboa7 tarafından 18 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. cciinnaarr

cciinnaarr Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    bu konuda doğru olan şey şudur: diş macunu çok da önemli değildir. diş macunu içeriğindeki flor ve antibakteriyel maddeler sayesinde dişlere etki gösterir fakat bu çok azdır. önemli olan dişleri kılları ve sapı düz olan bir fırçayla günde 2 kere (ne az ne çok) fırçalamaktır. fırçalama tekniği olarak ise "modifiye bass" tekniği en etkili tekniktir. googledan yazıp öğrenebilirsiniz. ayrıca fırçaya sadece leblebi büyüklüğünde macun konulması gerekir. fazlası macunun içinde bulunan grenler nedeniyle dişlerde aşınmaya neden olabilmektedir. saygılarımla...

2. abc2008

abc2008 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önüme çıkan fırsatları incelerim diyenlere

Önüme çıkan fırsatları değerledirim diyenlere...
    PROJE HAKKINDA

Sağlığınız için ayıracağınız 2,5 saatiniz varsa,
    Birilerine muhtaç olmadan kendi kazancınızı elde etmek istiyorsanız,
    Ben ailemi ve kendimi önemsiyorum diyorsanız,
    Kimsenin iki dudağı arasında olmadan yaşamak önemliyse sizin için ve asabınız bozuksa birçok şeye,
    Bireysel sağlığınızı korurken çevrenize de katkı sağlayarak bütçenizi oldukça geliştirme imkanı
    ilginizi çekerse ve hayat seviyesi olarak da gözünüz yükseklerdeyse;
    lütfen aşağıdaki küçük yazıyı dikkatle okuyunuz..

ÖNCELİKLE İŞİMİZİN NE OLMADIĞINI SÖYLEYEYİM:
    SATIŞ VE PAZARLAMAYLA ALAKAMIZ YOK.
    AMWAY, HERBALİFE, AVON, ORİFLAME GİBİ İŞLERLE DE ALAKAMIZ YOK.
    30 YILLIK BİR FİRMA, 140 ÜLKEDE VAR, DÜNYADA KENDİ ALANINDA EN BÜYÜK.
    SAĞLIK VE FİNANS SEKTÖRÜNE HİTAP EDER VE 200’DEN FAZLA ÜRÜN GAMINA SAHİPTİR.
    YILLIK CİROSU 2.5 MİLYAR DOLARDIR.
    TÜRKİYE’DE DE ORGANİZASYON ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK VE BENİM ÇALIŞABİLECEĞİM
    4-5 TANE LİDER ARKADAŞA İHTİYACIM VAR.

FİRMA BİZE ŞUNU DER:
    30 YILLIK ÇALIŞMAYLA 140 ÜLKEDE VAR OLDUM, GİRDİĞİM HİÇBİR ÜLKEDEN ÇIKMADIM.
    SENELİK CİROM 2.5 MİLYAR DOLAR. 10 MİLYON DİSTRÜBÜTÖRÜM, 130 MİLYON KULLANICIM VAR.
    KENDİ ALANINDA DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜYÜM AMA DİĞER BÜYÜKLERİN YAPTIĞI GİBİ, GİRDİĞİM ÜLKEYE BİR SERMAYE ARACILIĞIYLA DEĞİL (MİTSUBİSHİ SABANCIYLA, FİAT KOÇLA GİRDİ TÜRKİYE’YE); BİZZAT KENDİM GİRER VE LİDER BİREYLE ÇALIŞIRIM DER.

KENDİ ÜLKENDE VE BENİM VAR OLDUĞUM 140 ÜLKEDE YAPACAĞIN YAYILIMLARDAN DOĞACAK GELİRİ; DİĞER FİRMALAR ARACILARA YANİ TÜRKİYE DİSTRÜBÜTÖRÜNE,
    BÖLGE DİSTRÜBÜTÖRÜNE, TOPTANCIYA, PERAKENDECİYE, PAZARLAMACIYA VE REKLAMA AKTARIRKEN; BEN TÜM BU GELİRİ SANA AKTARIRIM. ÖLÜM HALİNDEYSE MİRASÇINA AKTARMAYA DEVAM EDERİM DER.
    SENİN UZANTIN OLAN FAKAT BİLMEDİĞİN BİRİ İNGİLTERE’DEKİ ŞİRKETİME BAŞ VURUP, SENDEN HABERSİZ SİSTEME GİRERSE;
    ERTESİ GÜN İNTERNET SAYFANDA İNGİLTERE BAYRAĞININ DALGALANDIĞINI, CİROYU VE
    KİMİN SİSTEME GİRDİĞİNİ GÖRÜRSÜN.
    ÇÜNKÜ TÜM DÜNYAKİ DATA, ANA DATAYA AS_400 İLE BAĞLIDIR VE SİSTEMDE KAÇAK YOKTUR. ALT UZANTILARINI GÜN BE GÜN İNTERNET SAYFANDAN TAKİP EDEBİLİRSİN.
    YURT DIŞINDAKİ CİROLARDAN KAYNAKLANACAK PARAYI ÇEKLE SANA GÖNDERİRKEN,
    YURT İÇİ CİROLARDAN KAYNAKLANACAK PARAYI, HER AYIN 15’İNDE HESABINA YATIRIRIM DER. AZERBAYCAN VE KAZAKİSTAN’DA YURT İÇİ CİROYA DAHİLDİR.

STOĞU VE TAHSİLATI BEN YAPARIM. SERMAYEYİ BEN KOYAR, RİSKİ BEN ALIRIM.
    BUNLARIN KARŞILIĞINDA PARANIN % 25’İNİ KENDİME % 75’İNİ İSE SANA VERİRİM.
    KISACASI SERMAYE KOYMADAN VE RİSK ALMADAN BANA ORTAK OLURSUN DER.
    BUNLAR İŞİN ANA HATLARIYLA ÖZETİ..

SEKTÖRDE DENEYİMLİ OLMANIZ GEREKMİYOR.
    ŞİRKET HER AY PERİODİK EĞİTİMLERLE BU AÇIĞI GİDERİR.
    KARİYER VE KAZANCIN YÜKSELMESİ İÇİN BİZE YATIRIM YAPAR.

VCD HAKKINDA

Proje bütünlük arz ettiği için, VCD’ yi sardırmadan bütün halde çok dikkatli izlemeniz gerekmektedir.
    VCD’ nin ilk bölümünü izlerken işin pazarlama-satış olduğunu lütfen düşünmeyin.
    Dr. Serdar Hakan ÇİFTÇİ Türkiye’de bu projeyi, uygulanması gereken şekliyle yani Network kısmıyla uygulayan liderdir. Semineri sunan Dr. Serdar Bey’in oluşumunda 20’den fazla müdür ve binlerce kişi olup; hiçkimse satış yapmamaktadır. Şu anda Türkiye’de satış yapma zamanı değil, Network şekliyle yayılım zamanıdır.
    Vcd’nin 2. bölümünde bu kısım anlatılmaktadır. Pazarlama-satış düşüncesini aklımızdan çıkaralım lütfen.

Forever Living’in uzun yıllardır uyguladığı ve hiçbir zaman da düşüş yaşamadığı bu sisteme artık,
    Dünya ve Türkiye’de geçmektedir. Günümüzde 3 bankada Network (öneri) sistemi uygulanmaktadır.
    Bu projeye geçen ve geçecek olan bir sigorta şirketinin ve daha birçoğunun olduğunu VCD’de farkedeceksiniz.
    Lider, vizyon sahibi iseniz ve özgüveniniz de varsa başarılı olacağınızdan eminim.
    Konuyu incelemeyenler ve ön yargılılarca, Forever Living’in ülkemizi 10-15 senedir istismar eden diğer sistemlerle karıştırılabilecek olması, projenin tek handikap’ıdır. Halkımız diğer sistemlere yıllarca emek vermişler ve gelir namına tepedeki 40-50 kişi hariç hiçbir şey elde edememişlerdir.
    VCD‘de verilen şu örneği farkedeceksiniz. Malum bir sistem de 9 senede gelinen 5.500 TL’lik aylık gelir seviyesine Forever Living’de 4 ayda gelinebiliyorsa ayrıca 4 senedir o sistemde olan başka bir liderin “aynı emeği ve zamanı Forever Living’de verseydim bugün 2 milyon T.L. (2 tirilyon) cebimdeydi” sözü, bilmeyenlerce benzer sanılan sistemlerle alakası olmadığının net göstergesidir.
    Bu devasa proje kişiye sağlık, para ve özgürlük vermektedir. Projenin bir kısmı da koruyucu hekimlikle alakalıdır. Şu anda 50 den fazla hekim de bu projede yer almaktadır.
    Sağlık ve finans sektörü, bulunduğumuz yüzyılın en rağbet gören sektörleridir.
    Elit ve etik bir proje olduğundan A’ dan Z’ ye her meslek grubundan insanı içinde barındırmaktadır.
    Eğer anlatılanlar size uyarsa, işinizin dışında bu devasa projenin danışmanlığını yapıyor olacaksınız.
    Şu bir gerçek ki; şirketin Dünya skalasındaki lider aylık gelirleri çalışma performansına bağlı olarak
    1.000 € - 300.000 € arası değişirken; yine aynı kişilere ekstra olarak verdiği yıllık kar payları da 3.000 € - 900.000 e arasındadır.
    2 senedir projeyle ilgilenen bir kişinin geliri 6.000 T.L. civarı olabilirken; başka birçok kişi ise
    bu noktaya 7-8 ayda gelebilmektedir. Bu tamamen bireysel çalışmaya bağlıdır ve SINIR SİZSİNİZ.
    8 ay ile 2 senede bu noktaya gelinebiliyor ise, emek vermeye fazlasıyla değer olduğu açıktır. Ülkemizdeki kişilerin gelirleri, geçmişleriyle karşılaştırıldıklarında üzüntü vericidir. Verilen emeğin karşılığı alınamamaktadır. Projenin en güzel yanı da, ulaşılan gelirlerin 3 kuşağa kadar miras bırakılabilmesidir. Torunlarınızın çocuklarına kadar olan kuşağın geleceğini, bu projeyle garanti altına alabilirsiniz. Bir gerçekdir ki hayatta gelir arttıkça özgürlüğümüz kısıtlanır. Forever Living’deyse tam tersine gelir arttıkça özgürlük artmaktadır.
    Kütahya’nın bir kasabasında evli bir çift müdürlük seviyesine çıkabiliyorsa , bir kasabada bile bu işte başarılı olunabiliyorsa her yerde başarılı olunur.
    Türkiye’nin neresinde olursanız olun çevreniz varsa; sadece VCD ile bile bu projeyi uygulayabilirsiniz.
    Forever Living 30 yıldır, 140 ülkede birçok kişinin hayatını değiştirdi ve sizin hayatınızı da iyi yönde değiştirecektir.
    Ülkemizde emeğin karşılığı alınamadığı için bu rakamlara inanmak güç olsa da, doğru olup olmadığını araştırmak çok kolaydır. Şirket’in gelirleri DÜNYADA BİR GERÇEKTİR.
    Bu ciddi projeye emek ve zaman ayırmakla sizin, ailenizin ve tüm sevdiklerinizin hayatını kurtaracabileceğinizi bilmek sizde nasıl bir etki oluşturur bilmem ama; benim içimi adrenalin ve mutlulukla dolduruyor.
    Hayatınızın B planı olarak başlayabileceğiniz bu projenin kısa sürede A planına dönüştüğünü göreceksiniz. Saygılarımla...

İletişim:

0507 580 14 21

[email protected]

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:10 ----------

arkadaşlar flörür bir zehirdir diş macunları çıktıktan sonra diş dökülmeleri ve çürümeleri arttı dikkatinizi çekerse. flörürsüz ve cam partikülleri içermeyen bir diş macunu var. propolisli. propolis arıların recineden ürettiği ş ifalı bir salgı. kovanların içerisini siteril olsun diye propolisle sıvarlar. işte bu ve 26 çeşit bitkiden üretilen diş macunu hakkında bilgi almak için [email protected] adresine mail gönderebilir facebooktan ekleyebilir ve orda birçok ürünle ilgili bilgi içeren metinler var okuyabilirsiniz.
    [email protected]

3. dvrzener

dvrzener Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Diş teli fiyatlarına bakıp acımadan binlerce lira para verip yaptırdığım diş telini kullandığım diş macunu ile malesef sararttım ve değiştirmek zorunda kaldım. Aranızda diş teli kullanan yok mu. Varsa eğer kullandığı diş macunu markasını söyleyebilir mi?

4. Whoomp

Whoomp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Doktoruna sorsana hangisini öneriyorsa onu kullan, sararmasının ne gibi zararı oluyor kullanım açısından

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş