hangi şekilde beslenmem ve program dogru olur fikirlerinizi almak isterim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mirposs tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Sa arkadaslar benm yasim 17 boyum 168-169 kilom54.7 yag tabakasi var vucudumda eritmeye calistim ama kaslar belirginde hacim yok hacim almak icin ise bunu dusundum ben sizce olurmu? Birde salona gidemicegim icin evde caliscam bir kac ay ama evde caloscak hersey var agirlik masasi gibi programim;
    (Uyanır uyanmaz 10 barfiks )
    Bench press-3x30
    Butterfly-3x30
    Sırt a uzanarak dumbell cekme-3x12
    Omuz(dumbell ile)-3x15
    Trapez(dumbell ile)-3x15
    Pazu(dumbell kaldirarak)-2x30
    Ayağı karna çekme-2x50
    Çapraz mekik-2x20
    Şınav-2x12
    Barfiks cubugunda ayagi karna çekme-2x20
    ayak calisma (Squad)-25
    Dumbell ile ayakta yana açış-2x10
    20 barfiks 10 iç 10 dış
    bir gun dinlenip birgun antreman seklinde yapmayi düşünüyorum beslenme olarak
    -Sabah :2-3 yumurta bir küp veya daha az beyazpeyni veya süzme peynir cavdar-kepek ekmeği
    -Ogle yemegi gelmeden bir konserve ton balığı
    -antreman
    -öğle yemegi-antremandan sonra burada tam bilmiyorum ne yemeli ne icmeliyim ama evde ne yemegi varsa o ek olarak birsey derseniz yaparim
    -aksam yemegine kadar meyve çerez bişeyler
    -aksam yemeği:evde ne yemegi varsa o veya ton baligi bir konserve.
    ben bukadar duaundum ekleyip cikarilcaklar varsa programda veya beslenmede bekliyorum bu sekilde hacim olurmu ? Neler eklemeliyim veya duzenleseniz bi birde süt icmelimiyim yogurt sut ve yogurt hacim icin tuketilmelimi ve nezaman tuketilmeli onlarida yazaaniz olurmu her turlu konuda yardima ihtiyacim var.simdiden tesekkurler (adminlerden birsey istesem konuyu yanlis baslik veya yanlis yere acriysam kitlemeseniz tasisaniz veya duzenlesem)

Sayfayı Paylaş