Hangi ürünü kullanacağım bi türlü seçim yapamadım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve peace tarafından 30 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. peace

peace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Weider Amino 2200
    Universal Nutrition Animal Pak
    Hardline Nutrition Power Pro
    Weider Premium Whey Protein 2.3 kg ( arkadaşımın hocasının tavsiyesi)
    Optimum Nutrition Superior Amino 2222 ( en ağır basan )

Çok geniş bi listeden bu 5 ürüne kadar düşürebildim. Fazla kilom yok ama vücudumun sarkık olmasından şikayetçiyim yani yağlı diyebilirim. Daha çok bu yönde etki edicek yani yağ yerine proteinle dolu bi hacim almak istiyorum. Siz değerli hocalarım ve forum üyelerinden yardım bekliyorum bu konuda.. Şimdiden sağolun

2. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    peace, bu listedki ürünler aynı kategoride değiller. ikisi protein, ikisi amino asit biri de vitamin/mineral desteği. öncelikle forumda ürünlerle ilgili başlıkları okuyarak tam olarak ne istediğine karar vermen gerekiyor.

Son düzenleme: 30 Haziran 2010
  3. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    katılıyorum . Yağım Var Diyosan MuscleTech HydroxyCut veya lipo-6 Black Öneririm.Tabi Beslenmene dikkat etmen de gerekir.

4. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Lipo 6 Black kullanıyorum ve yağ yakıcılar çok dikkatli kullanılması gereken ürünler. Bu tip yağ yakıcıları burda hemen ismini görüp almayın. Çok dikkatli araştırıp, gerçekten size uygunsa kullanın.

5. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Size Uygunsa Derken ? Zaten Onun Belirli bir prosedürü vardır . günde x kadarı geçmeyiniz diye yazar. Eğer Bu SAyıyı Aşmazsa Ve Yavaş Yavaş Arttırırsa SAyıyı Sorun olmaz diye düşünüyorum ben .

6. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Size uygunsa:
    Kullanacak kişinin yaşı, yağ oranı, antreman sistemi, kullandığı ve sakıncalı olabilecek ek ürünler (antidepresan vb.), beslenme prensibi vs vs vs... Yani bu iş sadece üzerinde yazdığı x kadarı geçmeyin veya aç karnına alın'la ne yazık ki bitmiyor. Bu tip ürünler ciddi bir araştırma sonucu alınması gereken ürünler. En basitinden bünyem sağlam olmasına rağmen ve "tüm o yazılı prosedürlere" uymama rağmen bir kaç kez sarsıldığım oldu ve tansiyon yükseldi. Kısaca, bunlar bir whey veya creatine değil. Fazla da off topic olmadan bu kadar belirtebilirim.

7. peace

peace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İstediğimi en iyi hangisi karşılar ben anlayamadım işte o yüzden soruyorum :D 1.77 boyum 66-67 kilom var normal kilodayım ama vücudum sarkık. yağ oranımı azaltıp proteinle hacim almak istiyorum hangisi uyar ve ürün olarak hangisini tercih etmeliyim? şuan optimum aminoyu düşünüyorum

8. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    jquell; birçok başlıkta insanlara rastgele şeyler öneriyorsun, kişi hakkında bilgin olmadan...
    Belki bu kişinin çekinik bir kalp rahatsızlığı var, belki caffein duyarlılığı var , nasıl bu kadar umarsızca supplement önerebiliyorsun şaşıyorum...

Yağ yakıcılarla ulaşılacak hedefe iyi bir diyet ve idman programı ile ulaşılabilir, yağ yakıcılar herzaman risktir.

Supplement konusunda ise , idman mantığını anlamadan, bir adele alt yapısı olmadan girilmesi anlamsızdır, bence siz kendinizi şartlamışsınız ben supplement kullanıyım diye, o yüzden zaten birbirinden bağımsız ürünler arasında tavsiye istiyorsunuz...

vg ve spor konusunda tecrübelendiğiniz zaman bu soruların cevabını en iyi şekilde kendinize yine siz verebilirsiniz.

saygılar

9. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Kişi Herhangi Bir Rahatsızlığından Bahsetmemiş. Ben Ne Müneccimim Ne de Hep Bu İhtimali Düşünücek Kadar Karamsarım . Ben Benim Kullandığım Ve Etkisini Gördüğüm Supp. Öneriyorum . Eğer Yanlış Yaptığım Bir Durum Varsa Beni Benim Üstüm Uyarır Zaten Sen Değil ;)

10. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Burası asker ocağı değil, burda emir-komuta zinciri yok, dolayısı ile yaptığın tutarsızca yorumların karşısında ben ya da herhangi bir forum üyesi uyarıda bulanabilir, bulunmalıdır.

Bunu geçtim, siz thermogenic yağ yakıcıların ne gibi olası yan etkileri olduğu biliyormusunuz? Sanırım bunlardan bir habersiniz.Ben biraz yardımcı olup size yazayım belki bir gün lazım olur...

1-Kalpte ritim bozuklukları
    2-Huzursuzluk
    3-Depresif Ruh hali ve panik ataklar
    4-Kronik Uykusuzluk
    5-İshal
    6-Çarpıntı
    7-....
    ve böyle dahası, ayrıca şöyle bir durum var ki atlanmaması gerekli, bir supplement ya da herhangi bir ek takviye siz de bir yan etki oluşturmadı diye bir başka bünyede de yan etki oluşturmayacak diye bir kaide yok, aksine başka etkiler oluşması beklenmedik bir sonuç değildir, yani öyle ''bakkal osman emminin '' ya da komşu ''şaziye teyzenin'' şu ilaç benim şurama iyi geldi al sende kullan diye supplement tavsiyesi verilmez, verilemez, verilmemelidir, burda tavsiye ettiğiniz şey basit bir protein tozu değil.

Umarım bu mesajımdan sonra biraz daha bilinçlenmişsinizdir...

11. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Vücudum sarkık diyosun, yağ oranımı azaltıp kas yapmak istiyorum diosun.

Önünde 2 seçenek var,

Ya önce yağlarını eritip sonra kas yapmaya başlarsın, ya da önce kas kütleni artırısın ki bu da kilo almadan mümkün değil, sonra da diyet, kardiyo çalışmaları ve sıkı antremanlarla yağlarını eritirsin.

Kararına göre yardımcı olmaya çalışırız.

Sayfayı Paylaş