Hand Grippers

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Gray Wolf tarafından 29 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben Ankara'da bulunuyorum. uzun süredir bu hand gripleri araştırıyorum fakat kaliteli birşey bulamadım çoğu adi veya sert değil. acaba boyle kaliteli veya aşagıdaki markalarda bir hand grip satan Ankara da biyer biliyor musunuz?

gmheavy_lg.jpg

griptwister-lg.jpg

heavygrip-lg.jpg

2. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ben de bu aletten arıyorum güzel bi tane ve ankaradayım sorunun cevabını bekliyorum sabırsızlıkla

3. fırtına

fırtına Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ustalar bu Hand gripperin faydasi ne peki ?

4. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    el ve önkol için çok faydalıdır özellikle eli sağlam olmayanlar için çok önemli bi alet.
    ben önkol definasyonunda çok faydasını gördüm hem rahat hemde kolay her yere de kolay taşınması ayrı bi güzelliği bence.

5. fırtına

fırtına Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah sagolasin bilgiler icin Gray Wolf son bi soru daha soruyim size bu alet hangi günler kullanilabilir dinlenme günlerin demi yoksa antreman günlerin demi ?

6. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    ben biceps antremanlarının yapıldıgı günler önkol çalışmanı tavsiye ederim çünkü önkolun iyi ısınmış oluyor o günler çalışabilirsin dinlenme günlerinde de çalışılabilir.3x15-20-30 :) ne kadar yapabiliyorsan define olmak istiyorsan yapabildiğin kadar yap 50 tekrar veya daha fazlasını yapablirsin fakat bu resimdeki kalitede yay bulabileceğini zannetmiyorm fakat ülküalanda ben begenmesemde var bi bak derim veya imkanın varsa yabancı sitelerden al (bnde son çare bole yapcam) çok faydasını görürsün

fırtına bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş