Hamlamak.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve halilhanfurkan tarafından 10 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar herkeze iyi forumlar diliyorum.İlk olarak uzun zaman sonra kardiyoya başladım dün yaptım ilk başlarda squata dayalı hareketler falan yaptım sonra bir süreden sonra aşşağıya inemedim kaslarım acımaya başladı.(BACAK) Her neyse yattım sabah kalktığımda oturamıyordum bacağımda aşırı acılar vardı.

-BU GELİŞTİRME OLARAK BİR TEPKİMİ ?

-(En önemlisi) MESELA BEN ŞİMDİ BAŞLADIM BU ACI EN AZ 3 GÜN SÜRER 3 GÜN SONRA TEKRAR YAPTIĞIMDA TEKRAR HAMLAMA OLURMU ?

Hepinize teşekkür ediyorum iyi forumlar :eek:

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Sen zaten sorunu anlamışsın hamlanmadan dolayı olan birşey o .Uzun aralardan sonra eskisi gibi devam etmemek gerekir . Önce 1 hafta ısınmaya yönelik hamlıgı atmaya yönelik çalışılsa çok daha iyi olur . Tekrar hamlanma olur mu sorusuna gelince ilki gibi olmaz sadece normal bacak günlerinden sonra herkesin çektigi agrıları yaşarsın yani gelişimi gösteren ufak kasılma acı ve agrılar :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Alt karnımdada hissediyorum. Ha bide ön omuzlarımda :(

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Hissedersin tabi . Ama geçer problem şeyler degil onlar en fazla 5 gün sürer ama geçer yani :)

5. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    kardeşim calıstırdığın bölgede bulunan adelelerin kasların eklemlerin haliyle hamlar eğer gereğinden büyük ağırlığın altına sokarsan tekrar ertesi gün alışmış olsa bile ağrı hissedersin kendimden biliyorum :D küçük kaslar 2 günde 1 büyük kaslar 3 günde bir sanırım ynalış bilgi vermek istemem calıstırma düzeni böyleydi sanırım :) hamladıığın zaman ılık suyla hafif sıcakta olabilr güzel bir duş al yat uyu :)

6. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yani benim bilmek istediğim şu şuan hamım ama 3 gün sonra geçecek 3 gün sonra tekrar yaptığımda hamlarımıyım ?

7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    sakamisin sen yaaa,bu ne bicim soru?arkadaslar aciklamisya.Senin bu sorularindan sonra yeterli bir spor gecmisin oldugunu sanmiyor ve sana sakatlanmaman acisindan fazla yüklenmemeni mümkünse epey bir süre en düsük agirliklarla calismani öneriyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:36 ----------

Bunu eklemeyi unutmusum.

8. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : hamlik, yeni baslayanalara oneriler

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş